Kde sa dá overiť počet testovaných v danom okresnom meste?
Ja neverím že v MT bolo testovaných viac ako 10 000 ľudí.
To je nonsens. Teraz sa ľudia netestujú, obzvlášť starší. Načo by to robili?
Kde sa dá overiť počet testovaných v danom okresnom meste?
Ja neverím že v MT bolo testovaných viac ako 10 000 ľudí.
To je nonsens. Teraz sa ľudia netestujú, obzvlášť starší. Načo by to robili?
Ja som PROTI tomu, kto sa chce očkovať, nech sa páči.
Berie na seba všetky riziká.
Ak dožije o 2-3 roky sa môže súdiť.
Slovensko zakázalo, v súčasnosti to ide len cez medzinárodný súdny dvor.
Kto aj tak chce dobrovoľne vakcínu, prečo nie?
VIDEO: Roman Prymula prohlásil, že očkování 5 až 11-letých dětí na Slovensku je experiment, který vychází ze studie firmy Pfizer, která experimentovala s naředěnými dávkami vakcíny na třetinky z původní dávky pro dospělé! Studie Pfizeru ovšem nikdy nebyla vyzkoušena na živých dětech, pouze formou in vitro a Slovensko se tak podle všeho stane zkušebnou Pfizeru na živých dětských subjektech! Kolik za to Pfizer slovenským politikům zaplatí, že po skončení očkování dětí předají data do USA k vyhodnocení slovenské in vivo studie? Jakou cenu má život slovenského dítěte ve srovnání s americkým?
Stalbert, alias ZAAX, fakt ideš do IGNORE.
O normálnu diskusiu záujem nemáš.
Skús u shulíka, alebo progresívnej určený
13:14
Frázy resp. somariny vypisuješ práve ty.
Očkovanie je ZLOČIN.
A NIE JE TO OČKOVANIE, ALE GÉNOVÁ TERAPIA. NELIEČI A NECHRÁNI. ZABIJA A OČKOVANÍ SÚ OHROZENÍ.
SI REINKARNOVANÝ MENGELE!
ZO SLOVENSKA JE LÁGER, OBETUJÚ TU NA POKUSY TEHOTNÉ, MALÉ DETI, ŽIVITEĽOV RODÍN, MATKY, STARÝCH ĽUDÍ.
VŠETKO V MENE PEŇAZÍ A SVÄTÉHO PFIZERA.
https://www.hlavnespravy.sk/vyskumnik-vakcin…
Stalbert, A ČO TAKTO LIEČIŤ?
ČO UROBILI, VRAHOVIA? ZAKÁZALI A STÁLE ZAKAZUJÚ LIEČIŤ!
NEDOVOLIA ĽUĎOM ANI LACNÝ IVERMECTIN NA REVERZ, LIEKY NA LIEČBU KOVIDU EXPIROVALI V SKLADOCH, VID REPORTÁŽ V RTVS.
NEOTRAVUJ TU SÚ NEPODSTATNÝMI KRAVINAMI.
EŠTE AJ TEN SPUTNIK, JEDINU BEZPEČNÚ VAKCÍNU ODSABOTOVALI.
NECH SA PICHÁ KTO CHCE.
KTO NECHCE, MA PRÁVO NA LIEČBU.
BODKA.
Igyotova strana Olajno je stále populárna a Igytovcov by volilo 8 percent voličov.
Irenu a jej šialencov 7 percent.
Sulík, ten cynický šmejd má vo volebnom prieskume 3. miesto.
Prosím vás, veď skoro VŠETKÝM sa tu žije SUPER, nikto nechce zmenu, len tu na blogu furt niekto nadáva miesto toho, aby VELEBIL.
Mamamia, idea je super.
Všetko stojí a padá na ĽUĎOCH.
Prvé treba zmeniť volebný systém.
Zvoliť ľudí, NIE strany. Do každého rezortu NAJ odborníkov z každého volebného odvodu.
Uzákoniť odvolávanie politikov referendom.
A stroskotá to skôr, než začne...
Mamamia: ++++++++
Vidíš, aké výhody/nevýhody máme ako členský štát EÚ. Okrem Schengenu nevidím žiadne.
NATO treba opustiť čo najskôr.
Obávam sa, že SMER sa k tomu kroku nikdy neodhodlá. A ani nechce.
Dokonca aj keby bolo referendum, či vystúpiť z EÚ a NATO, Slováci by boli proti, prípadne by sa na referende nezúčastnili.
Treba nájsť excelentných ekonómov a
Lajnová má predsa manžela finančne napojeného na PFIZER. Musí mu dať zarobiť!
Objednáva ako pravá nacistka, veľkoryso, hlava-nehlava.
Každý štát eú zaplatí, je jedno, či odoberie, alebo nie. Vatikánsky Fero už má humánne riešenie, podeliť sa s vakcínami s chudobnými štátmi.
Dáme vraždeniu "humánnu" tvár.
16:53
No comment, súhlasím Liečiteľ duší.
Ja riešim vnútornú dilemu:
Smer alebo Republika?
Smeráci v Europarlamente:
Zradcovia:
Saste, keby bol iný volebný systém, priama demokracia, rešpektovanie referend, odvolateľní politici, nehádali by sme sa na blogoch.
Ty dáš strane (politikovi) svoj hlas. A tým to hasne.
Toto sa musí zmeniť.
(žiadny 1 volebný obvod!)
Stále tu volíme "menšie zlo".
Kým platí tento volebný systém, potrebujeme Fica. Nevravím hurá, ani bohužiaľ.
Proste je to tak.
UŽ NIKDY sa nesmie opakovať toto, čo sa deje od marca 2020.
Nikdy.
Pokiaľ si Smer nespraví poriadok s europoslancami, je pre mňa nevolotieľný!!!
Áno, Fico je najlepší politik na Slovensku.
Blaha, mnohými zosmiešňovaný, má charakter a čisté srdce.
Nepáči sa mi, že Smer ohŕňa nos nad Republikou.
Ak sa Smer mieni spojiť s Hlasom: Ok, s niekým musí ísť do koalície a moc si nenavyberá. Bolo by lepšie mať Hlas pod dozorom.
Mne je však táto koalícia proti srsti.
Ako to dopadne?
Fico mal pravdu, že idú zlikvidovať Zuriana a Santusovú.
Ex-siskár Tóth zverejnil dokumenty týkajúce sa tejto činnosti.
Neviem si predstaviť, že ak oklieštia paragraf 363, resp. ak odvolajú jediného čestného GP, kto sa zastane obetí intríg a bezprávia.
https://m.facebook.com/pg/datel.sk/posts/?re…
Sulík, ten špinavec len točí LEBO FICO...
ALE skorumpovaného Mikulca PODPORIA.
Nepochopím NIKDY voličov tejto strany.
PS: Zemanová napadla Kéryho, že sú proti očkovaniu. Sklapla, keď povedal, že on očkovaný je. Že nech sa pozrie na Viskupiča!
( O 5 minút 12)
Link na Zjavenie Jána:
https://www.navstevapapeza.sk/sk/zivotopis
Pápež nie je rímsky katolík.
Je HERETIK, jezuita, milovník Judáša, uctievač svätého Pfizera.
Link na Zjavenie Jána:
Odporúčame