Veta hodná Ú..DU.
Vagovic, ten hnoj zo smetiska NOSÍ KLAPKY NA OČIACH VEDOME.
HEGER, ty handra, keď sa na teba obrátila zúfalá majorka Santusová, ani si neštekol.
Si hnusná špinavá onuca.
Kroj slovenský, takto ho znesvätiť?
Navrhujem jej dvornému modistovi aby uvažoval o slušivom páskavom mundúre.
A elegantnej teplákovej súprave.
A cela vedľa Zsuzsovej ako bonus.
EDKO NEVEDKO možno.
Ale ona je jednou z hláv hydry.
Ona veeeľmi dobre vie!
P-rezidentka už dávno dala najavo, na ktorej strane stojí.
Vôbec nereagovala na list zúfalej majorky Santusovej.
Teraz, keď "im" tečie do topánok sa angažuje.
A to takým nevhodným spôsobom, až to uši trhá.
Ja už trpím pod vládou mafie, ak narážaš na toto, čo tu vládne.
Zároveň mám vieru v Žilinku, ktorý nosí kabát z paragrafov!
On nepozerá na to, či je mafia vpravo, alebo vľavo.
On urobí tú toľko potrebnú očistu.
Pčolinský NEBOL A NIE JE zbavený mlčanlivosti.
Prečo?
V minulosti bol pravou rukou Gamboša.
Ako sa zachová ak mu zrušia mlčanlivosť?
Koho bude chrániť? Jeho niekto zobchoduje.
Len toto je isté.
Harabin vo funkcii prezidenta by nikdy!!!!
nedopustil nasadenie cudzích vojsk proti vlastnému národu!
Skončila by aj kovidplandémia skôr ako by začala!
A v base by kvičali všetci mafiáni sprava-zľava.
Je to excelentný trestný sudca.
Žiadny podvodný advokát z Pezinka.
"Pri vyšetrovaní káuz tohto rozmeru je dôležité nielen to, aby bolo dôveryhodné a spravodlivé, ale aby sa tak aj javilo,“ upozorňuje prezidentka.
To je riadne zakudlený výrok.
Takže v tom lieta a boji sa, že pôjde pred vyšetrovateľa objasniť pivničné intrigy?
Krásna predstava.
Rovnako krásne bude, keď pôjde vypovedať na medzinárodný súd, prečo povolila nasadenie cudzích vojsk proti vlastnému národu!
Fiona, užila si si raj na zemi v paláci s kompletným servisom.
Ako si ty len zvykneš na kolúznu väzbu?
Božie mlyny melú pomaly ale isto.
Tohto sa chcem dožiť.
Fiona na čele.
Nebude aj teraz na čele mafie ona?
V pivnici SIS bola....
Heller sa podpísal.
Matovič nemá gule na to, aby sa pod pamflet podpísal.
Fiona zakrochkala.
Pôjde aj ona pred súd vysvetľovať, aké živé prípady prejednávala mafia v pivnici?
Istá bábkoherečka sa v relácii O 5 minút 12
vyjadrila, že treba ZRUŠIŤ NAKA.
Síce v inej súvislosti.
Dnes poviem VIZIONÁRKA.
Sudcovia SA PODPÍSALI.
BODKA.
Matovič ani nemusel.
BODKA.
To, čoho sa dotkne Igyopat, smrdí.
Nám zomrel onko pacient zaočkovaný v nemocnici Zenecou. (Svat).
Prípad starostu: 63r., celý život športovec, štíhly, nefajčiar. Zlyhávanie srdca, urgentne hospitalizovaný, ochrnutý, domáca starostlivosť ADOS.
Suseda robí na neurológii, vraví, že to je hrozné, ochrnutí, mozgové krvácanie, všetko sa tají, personál nesmie o tom hovoriť.
Poškodení sú hlavne ľudia mladší a stredného veku.
Výborný blog, tvrdenia zdokladované.
Vďaka.
++++++++++
Chodí do Marikovej za mamou.
Miestni si všimli, že sa pohybuje opatrne, obzerá sa za seba...má strach.
Netušili, že sa dá takto kúpiť.
Myslia si, či nie je vydieraný, alebo niečo také.
Že sa z neho stane také monštrum, to by na neho vraj nikto nikdy nepovedal
Odporúčame