Štát v podobe, akú mu chcú dať, bude štátom len pre nich, pre túto mrzkú lúzu!
Štát v podobe, akú mu chcú dať, bude štátom len pre nich, pre túto mrzkú lúzu!
Kedy pápežovi zelená húfnica vyčísli uhlíkovú stopu? Lietadlo, vrtuľníky, tiSSíce policajtov, ostreľovačov, účastníkov, veď nechodili pešo?
Ten jej cirkus vôbec nebol zelený.
Žeby ho pozvala len preto, aby nastajlovala dcéry do mužskej podoby, stojac s amantom ako výzva INAKOSTI pred ním a potom možno zariadila otcovi na smrteľnej posteli posledné pomazanie?
Hnusí sa mi.
Saste, dovtedy budeme v bankrote.
Budeme tu mať komisárov, ktorí si budú vyberať čo nám zoberú.
Už teraz sme viac-menej otroci v rozkradnutom štáte.
Zablokujú nám účty ako Grékom.
Bude inflácia, útlak x-krát znásobený koronofašizmom.
Správne, médiá sú rodičmi tejto vlády, PORODILI HYDRU.
Šup do služby.
Zametať.
Vychvaľovať.
Slabučko hryzkať.
Olizovať.
Peniaze vám nesmrdia.
Čas je aj náš nepriateľ.
Každý deň s touto vládou na čele je krokom k bankrotu a spôsobuje obrovské utrpenie národu!
Naši zamestnanci!
Robia všetko PROTI nám, ktorí ich platíme...
Je celkom možné, že už ŽIADNE VOĽBY NEBUDÚ.
ĎAKUJEM VOLIČOM TEJTO LÚZY.
ĎAKUJEM PRESSTITÚTI, ZE STE PORODILI TUTO HYDRU.
Fakty:
Chcem veriť tvojej vízii.
Ja tuším, že príde teror do policajných zložiek.
Akákoľvek špinavosť na povel Mikulca a Lipšica bude vykonaná.
Každý slušný policajt bude mať zavreté ústa, oči, uši.
Akákoľvek snaha dodržiavať zákon bude prísne exemplárne potrestaná.
Občania detto.
Každý slušný človek bude potiť krv.
Arpád Šoltés vizionár môže natočiť Sviňu 2.
(Ja to nepozerám).
Poďme Arpád, ukáž svoj charakterný, kritický pohľad na vec.
Bude to trhák.
To sa žiaľ nestane!
HEGER, REMIŠKA A MAGOR DNES NA TLAČOVKE ZASTRAŠOVALI VŠETKÝCH SLUŠNÝCH POLICAJTOV.
Matovič je reinkarnovaný Hitler.
Denis, im je jedno, či im niekto verí, alebo nie.
Im je jedno, že nezákonnosťou sa neobnoví poriadok.
ONI ZASTRAŠUJÚ policajtov.
Aby držali hubu a robili, čo im táto mafia nakáže!
Je to aj odkaz občanom:
My mafia dvíhame prst!
Beda vám!
Je to des, tu končí právny štát.
Nastúpila tvrdá, resp. ešte tvrdšia diktatúra.
Strieľanie zblízka na pokojných protestujúcich si už vyskúšali.
Sme zlomený národ, na ktorý vláda kašle!
Z Hegerovej TB išiel na mňa strach.
Samé vyhrážky. Žiadne ubezpečenie, že verme súdom, prokurátorom, že sa všetko korektne vyšetrí, že to chce čas.
Remišová dnes ukázala, aká je nabudená a plná nenávisti ísť cez mŕtvoly.
Matovič detto - urážky, zastrašovanie policajných zložiek: len to niekto skúste ešte raz, spriečiť sa tejto vláde!
Ako-tak rozumné vystúpenie mal Krajňák.
Mám z toho zimomriavky.
Sú schopní všetkého.
Mne sa zdá, že touto TB Hegera, na ktorej povolili až 3! otázky od novinárov, dávajú signál Scholtzovi, Ďurkovi a Čurillovi aby nespievali!
Advokát Kubina ich určite tiež ubezpečuje, aby vydržali a hľadá zámienku, ako ich dostať von
A keďže sú obžalovaní, tak nech pekne čakajú na súd ako Kováčik.
Nech si na vlastnej koži vyskúšajú vlastnú medicínu.
Chybou je, že nasilu držia Mikulca vo funkcii a posilňujú Lipšica.
Treba uvažovať o nejakom eurokomisárovi?
Re:
12:29, fotela
Pravda, pravda a ešte raz pravda!!!!
Na špinavý trik Pellegriniho upozornila Infovojna, aj Michelko.
Charakteristika PELLEGRINIHO NA 1000 SEDÍ
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/573601-…
PRAVDA, treba sa zamerať na poskytnutie pomoci hospitalizovaných!
Je táto téma tabu?
Je tabu aj písať o tom, že hoci bol Ivermectin dovezený, NESMÚ HO LEKÁRI PREDPISOVAŤ, ANI LEKÁRNE PREDÁVAŤ????
To vám tie peniaze až tak chutia, že vám už načisto zlepili ústa???
Robte niečo UŽITOČNÉ.
BOJUJTE.
Tak im treba.
Skoro všetky "elity" sú namočené v realizácii NWO ( Veľkého resetu).
Takých potvrdení im naseká priemerný hacker koľko bude treba.
Podvod nad podvod.
Odporúčame