Tento blog mal mať podnadpis:
Výlučne pre idiotov!
Čítať na vlastné riziko.
Jed.
Tento blog mal mať podnadpis:
Výlučne pre idiotov!
Čítať na vlastné riziko.
Jed.
Za blog ++++++++++++
Chmelár sa očkoval a jeho srdce zradilo.
Dávam si to do súvisu, ale on sa k tomu nevyjadril.
Rovnako Čakan, ten tiež tvrdí, že zápal srdcového svalu v jeho prípade absolútne nesúvisí s očkovaním.
Osobne poznám starostu so susednej obce.
Športuje celý život, nefajčí, štíhly zdravý muž.
Po očkovaní ho brala záchranka, problém so srdcom, bol aj ochrnutý a mal zdravotnú domácu starostlivosť od ADOS.
Dáva sa do kopy a tvrdí, že to s očkovaním nesúvisí. Hanbí sa, že naletel? Neviem.
Vakcíny sú v štádiu testovania a tí, ktorí sa chcú očkovať, nech tak spravia.
Je však absolútne AMORÁLNE až ZLOČIN nútiť a vydierať ľudí, aby sa očkovali.
Čo sa týka detí, tehotných žien a mládeže je to bez pochýb ten najťažší hriech a zločin každého, kto to presadzuje. Na to nemám slov.
To nie sú ľudia, to sú zrůdy
Očkovanie bude velebiť, určite z toho profituje, veď je tvárou kampane!
Ale ak sa opováži propagovať očkovanie detí napriek zákazu EMA, tak by si zaslúžila po tlame.
Leško? A pani Brink, tá dá osnovu Leškovi.
Ona nemá charakter ani sebareflexiu.
Ak jej páni, ktorým slúži, nariadia aby kandidovala, urobí to.
Podvodné voľby a menovanie do funkcie si už vyskúšala, ESET jej kľudne pomôže vyhrať.
Ona je semenište zla.
Očakávam od nej podobné reakcie ako pri Sputniku, keď šaškovala s Baťovou, ako reagovala na GP Žilinku, ako nehanebne robí hlavu očkovacej kampane.
Nikdy sa nezastala protestujúcich na Slovensku, štátne sviatky si uzurpuje pre seba s vylúčením verejnosti, klamala o stretnutí v pivnici SIS, je protinárodná, protislovenská bezcharakterná kreatúra prezidentky.
Nečakám od nej absolútne nič dobré, žiadnu kritiku k vláde, veď ich sama vymenovala po fraške s demisiami. Jej srdce bije za Soroša, za USA a za INAKOSŤ.
Hrozné čítať, nie zažívať.
Treba snáď osloviť prezidentku, alebo Kolikovú?
Róbert z Ameriky super, super, super!Prikladám link
https://www.eurorespekt.sk/netreba-zrusit-%C…
Ak sa podarí odvolať Žilinku, alebo oklieštiť mu právomoci, hrozí DIKTATÚRA.
Článok je dlhší.
Myslím, že má veľkú váhu.
Oveľa väčšiu, ako nadávať tým, ktorí idú po Žilinkovi.
Zdieľajte.
Prikladám link
https://www.eurorespekt.sk/netreba-zrusit-%C…
Ak sa podarí odvolať Žilinku, alebo oklieštiť mu právomoci, hrozí DIKTATÚRA.
Článok je dlhší.
Myslím, že má veľkú váhu.
Oveľa väčšiu, ako nadávať tým, ktorí idú po Žilinkovi.
Zdieľajte.
P-rezidentku vyznamenali!
Hurá, hurá, hurá!
Skniečkári rozhadzujú vyznamenania nevhodným spôsobom.
Pomaly bude hanbou takto "znehodnotené" vyznamenanie dostať aj v prípade, že si ho dotyčný naozaj zaslúži.
Rakosnicek:
Tu máš a čítaj!
Prikladám link
https://www.eurorespekt.sk/netreba-zrusit-%C…
Ak sa podarí odvolať Žilinku, alebo oklieštiť mu právomoci, hrozí DIKTATÚRA.
Článok je dlhší.
Myslím, že má veľkú váhu.
Oveľa väčšiu, ako nadávať tým, ktorí idú po Žilinkovi.
Zdieľajte.
Prikladám link
https://www.eurorespekt.sk/netreba-zrusit-%C…
Ak sa podarí odvolať Žilinku, alebo oklieštiť mu právomoci, hrozí DIKTATÚRA.
Článok je dlhší.
Myslím, že má veľkú váhu.
Oveľa väčšiu, ako nadávať tým, ktorí idú po Žilinkovi.
Zdieľajte.
A keby si ty, pichač, písal k téme linku od Niny?
Človek s charakterovými parametrami Lipšica nemá čo robiť na svojom poste.
Nina na to poukazuje.
Prikladám link
https://www.eurorespekt.sk/netreba-zrusit-%C…
Ak sa podarí odvolať Žilinku, alebo oklieštiť mu právomoci, hrozí DIKTATÚRA.
Článok je dlhší.
Myslím, že má veľkú váhu.
Oveľa väčšiu, ako nadávať tým, ktorí idú po Žilinkovi.
Zdieľajte.
Kedy bude otvorený prípad Kisku?
Kedy pôjde do basy?
Spravodlivosť podľa Kolíka a Lipšica má trhliny.
Kedy sa pozrú na Krajňáka, Malchárka, Bubenikovú, DZURINDU A MIKLOŠA?
Selektívna spravodlivosť vy podliaci.
Aj kedy bude potrestaný MIKULEC, KOVAŘÍK a KOLÍK.
Lipšic je kvôli zaujatosti vylúčený z 24 prípadov.
Vraj ÚŠP je zahltený a nestíha!
Idú prijať posily.
Najdrahší prokurátor nepracuje, ale robí politiku, čistky.
Odporúčame