Erik skvelé argumenty
++++++++++++
Erik skvelé argumenty
++++++++++++
Možno by bolo vhodné pozrieť sa na grécky model čo sa týka Rómov.
Snáď sa raz nájde bloger, ktorý sa povenuje tejto téme.
Otrok si ty, dokonca o Tom VIEŠ.
A OPRAV SI NICK.
Robíš všetko pre to, aby zvíťazila nePRAVDA.
Hnusíš sa mi.
Ďakujem za poodhalenie informácií, o ktorých sa veľa nehovorí, pritom sú dôležité.
Čo všetko tí čestní politici bijúci sa do pŕs za blaho Slovenska držia pod pokrievkou zase poodhalili to, že sa len uisťujeme, že blaho Slovenska zúžili a obmedzili na SEBA a SVOJE STRANY.
Hľadám a nenachádzam žiadny prínos strany Žaluďov pre Slovensko.
Práve naopak!
Šeliga, Remišová, Koliková, Marcinková, VALÁŠEK, Letanovská: čo dobré po nich ostane?
Čo bude s udavačom Benčíkom?
Túto TOP správu žiadny bulvár vrátane Pravdy nezverejnil. Prokurátorovi Kyselovi napísal otvorený list jeho bývalý nadriadený.
Zapíš si to za uši, ty skorumpovaný prokurátor, NAŠŤASTIE si sa nestal zástupcom tvojho skorumpovaného Lipšica.
Bulvár, vrátane Pravdy to uverejnil?
Pýtam sa skorumpovaného média.
Túto TOP správu žiadny bulvár vrátane Pravdy nezverejnil. Prokurátorovi Kyselovi napísal otvorený list jeho bývalý nadriadený.
Zapíš si to za uši, ty skorumpovaný prokurátor, NAŠŤASTIE si sa nestal zástupcom tvojho skorumpovaného Lipšica.
Hrozné, aké KÁDRE vyťahuje Olajno.
A žiadny bulvár, ku ktorému už radím Pravdu nezverejnil TOP SPRÁVU!
Otvorený list prokurátorovi Kyselovi napísal jeho bývalý nadriadený.
Kysel, zapíš si to za uši!
No, fajn chionodoxa.
Nestačí ti teraz "krv potiť"?
Voľ irenu a richarda.
Môžeš sa oženiť s afgankou.
Sú zvyknuté na život v horách..
Ty prídeš o VŠETKO, možno aj o rodný jazyk.
Re: 06:23
Deltoid, aký vojenský štát tu bude?
Veď nemáme armádu, len OS.
Samé tajnosti, deltoid, chcem o tom vedieť viac.
Neodkryješ niečo?
Nový Fico už nie je ten, čo býval.
Je to OVEĽA lepší Fico.
Pre mňa je momentálne najdôveryhodnejším politik na Slovensku.
Deltoid, tvoja vízia znie nepravdepodobne.
Myslíš, že odvtedy už vznikne jednotný európsky štát? Kde budeme kolóniou?
Nech je môj vzťah k Ficovi akýkoľvek, je to momentálne najlepší politik na SK.
https://www.infovojna.sk/article/europska-as…
KOLÍKOVÁ by mala byť vo väzení.
Organizovať sabat v " raketovom " náraste kovidu?
Kto ju konečne vezme na zodpovednosť?
Plytvanie verejnými zdrojmi, hodnota za peniaze by jej mala vyčísliť, aké hodnoty ukazujú milióny na pápeža!
To rátal od akého dátumu? Pán generál?
Neverím v kovid automat.
Si uvedomte aj skutočnosť, že očkovaní sa netestujú.
Sú to potvrdení prenášači.
Koľko sa ich potuluje napríklad v najviac zaočkovanej Bratislave.
A tá bude zelená. Takto je nastavený automat. To nemá logiku.
Ďakujem voličom tejto vlády. S. KURZ povedal, že už nebudú riešiť, kto je alebo nie je očkovaný.
Že majú kvalitnú liečbu pre nezaočkovaných.
A tým, ktorí sa očkovať chcú, ponúka Rakúsko aj tretiu dávku.
Očkovať sa môžu/nemusia tí, ktorí nemajú dostatok protilátok v krvi.
Vakcína NIE JE bezpečná.
Nech sa Lengvarský podpíše, že preberá zodpovednosť za všetky prípadné nežiadúce účinky.
https://www.eurorespekt.sk/zilinkov-konflikt…
Presne si to vystihol johnyiv
Myslím, že jedinou nádejou je Žilinka.
Mal by dostať ochranku.
Štátna mafia, MIKULEC, KRVAVÝ KOLÍK A DON DANIELITO MU PÔJDE PO KRKU.
Odporúčame