Kovařík by prišiel o benefity, už mal byť zatknutý.
Kovařík by prišiel o benefity, už mal byť zatknutý.
Vraj PRAVDA.
TU JE PRAVDA:
https://www.eurorespekt.sk/bude-zilinkovou-k…
Len si poplačte presstitúti, aj na vás dôjde.
Čistý Matrix.
Normálni rodičia, ktorí chránia svoje zdravé deti BUDÚ TRESTANÍ?
A tí, ktorí toto nariadenie v rozpore so zákonom nariadili sú mimo obliga.
Všetku vinu hodili na školy.
Žalovať treba školu, tá bude niesť postih!
Prehrá, nariadenie je v rozpore so zákonom.
Vyhláška je NULITNÁ, nie je nad zákon!
Rodičia, Harabin vypracoval právny manuál, ako sa brániť. Nebojte sa a bojujte, vyhráte.
Tento boj za vás nik iný nevybojuje, len vy sami.
Podajte trestné oznámenie na školu a zriaďovateľa.
Sulikova nevesta a hlavný hygienik porušujú zákon.
Nebojte sa, to vyhráte.
Deti, ktoré odmietajú dusítka majú pud sebazáchovy a zdravý rozum.
Preto musia byť trestané!
Fašisti nič iné, obludy a bezcitné monštrá!
Dánsko zrušilo sprosté handry, kovidpasy a všetky nulitné fašistické týrania občanov.
Pravda, dočítali sme sa, že Marcinková
"Vystupuje zo strany a z jej orgánom".
Čo ste tým mysleli? Aký orgán?
Mozog to asi nebude.
Dajte indíciu.
Ja osobne mám pocit, že k "děfkám" chodníky odjakživa patria.
Mne sa tam Motyka vyložene hodí. Tam by malo byť jej miesto.
Ty si ESO MEINGEIST.
Ja ho mám, aj všetky jeho nicky, v chlieve IGNORE.
Občas pozriem, ale len preto, že skvelí diskutéri mu odpisujú a chcem mať prehľad.
Chápem, niekedy je ťažké na neho nereagovať
On len nato čaká a ukážka sa pocitom velikášstva.
V mojich očiach ťa nikdy nezhodí. Môže pichať koľko chce.
Tu je priamy dôkaz, že Lipšic ZASE klamal:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=…
Kedy neklame a nepodvádza?
Bravúrne napísaný blog!!!
++++++++++++++++++++++++
Dôkaz o Lipšicovom ďalšom klamstve.
Prosím vás, kedy tento človek neklame?
Pán Eštok, dobrý blog.
Vnímam Vás bohužiaľ stále ako Smeráka.
Dovoľte môj názor na Hlas.
Mrzí ma, že ste vy a Erik Tomáš odišli zo Smeru a stále si na to neviem zvyknúť. Cítite sa v Hlase dobre? Bez vás dvoch s Erikom by mal Hlas pod 10 percent.
Ľudí ako Raši, Žiga, Saková, Pellegrini, KMEC nie je škoda. Vás dvoch áno.
Teraz, keď národ potrebuje zjednotenú opozíciu, plávate na vlne a "pálite sviečky"... Občas vyjadrenie, blog.
VYČKÁVATE? Taktizujete? Mnohým je jasné, kam kráča Hlas.
Nie som za to, aby s vami išiel Smer do koalície.
Strana Hlas nie je ani ryba ani rak. Na 2 stoličkách sa sedieť nedá.
Referendum nevyšlo. Vám zrejme ušlo víťazstvo vo voľbách, ak by samozrejme boli platné.
Strana Hlas má často kontroverzné vyjadrenia, nemá pevnú líniu.
Kedy sa demaskujete?
Taktika "mačkopsa" vám uberá hlasy potenciálnych voličov.
(Je to môj osobný názor. Do detailov nevidím. Nemám čo diktovať. Ďakujem za pochopenie).
Súhlasím +++++++++++ s Jurajom Horným Tisovským.
Dodám len, že treba urgentne niečo robiť.
Napríklad vyjadriť masívnou petíciou GP Žilinku.
Ešte predtým, ako petíciu vypíše Motyka Tódová za podporu svojho Dona Danielita.
A dá sa očakávať, že pri odvolávaní fejkového tupca a zločinca bude Smespodina hlasovať proti odvolanie.
Vraj koaličná zmluva nepustí.
Kto toto zaviedol?
Nech prisahajú na koaličnú zmluvu a nie na Ústavu SR haraburdy!
Psy majú na Slovensku (okrem cigánskych osád) určite aj v iných štátoch oveľa oveľa väčšie práva ako ľudia.
Oprava: správne malo byť: Dáni svojej ..
Dobrý článok, vďaka
++++++++++++++++
Keďže nám tu vládne vláda "mrzkej lúzy"
môžme Dánom len závidieť
Takýchto "zamestnancov", ktorí si mýlia poslanie slúžiť ľudu s vládnutím sme chceli referendom vykopnúť, dať im výpoveď.
Ale Ústavný súd sa rozhodol, že vládu môžme zvoliť, platiť, len nie vykopnúť.
Oni totiž majú svoje PRÁVA.
600 000 ľudí, ktoré žiadalo zmenu, žiadne práva na zmenu nemá.
Nedôvera vlády u občanov je cca 85 percent.
V Dánsku je to asi opačne.
Ráno zrejme svojej vláde dôverujú oveľa viac.
Odporúčame