cokohodotoho:
Troll, dávam ťa do IGNORE, no neodpustím si:
https://m.facebook.com/pg/robertficosk/posts/
A si eliminovaný.
K tomuto, kam nás mafia vedie a čo napáchala niet čo dodať.
Radšej sklapni.
cokohodotoho:
Troll, dávam ťa do IGNORE, no neodpustím si:
https://m.facebook.com/pg/robertficosk/posts/
A si eliminovaný.
K tomuto, kam nás mafia vedie a čo napáchala niet čo dodať.
Radšej sklapni.
Don Danielito:
Komu sa nepáčilo, čo mal Kuciak v počítači, Danielito?
Už sme kolónia.
Len keby nás nekúpili Nemci, Francúzi a Číňania. Číňania vraj bijú zamestnancov.
Nemci potom pridajú rýchlosť pásov v automobilkách, že po smene zamestnanci nebudú vedieť trafiť do šatne. Za teplú polievku denne!
Nuž páni a dámy, kedy vyhlásia dražbu?
Poviem úprimne: potešilo by ma, keby si nás vydražilo Rusko.
Ako rezerváciu. Mohli by sa chodiť na nás pozerať nespokojní Rusi. Hneď by pochopili...
Otrasné, koľko peňazí sa ide minút na 666milovníka svätého Pfizera akéhosi jezuitu Fera.
Nech to zaplatí húfnica, keď ho pozvala.
A cirkev!
To je už dnes o držku žiť na Slovensku.
SLOVENSKO SMERUJE K BANKROTU!!!!
Húfnica organizuje sabat s 666, Naď ide minút 2 miliardy na pásové vozidlá, plus financujeme za naše peniaze reklamu Pfizeru v médiách aj lotériu v TV.
Znížili nám raiting. Matovič nevie, koľko bol vlani verejný dlh. A čo sa deje na MV, na ŠP je jeden bordel!
Kto ešte nepočul TB Fica, keďže embargo funguje, tu je. Pardon, že vám pokazím náladu.
Obsah TB je alarmujúci:
Dusky, dá sa súhlasiť až na to oslovenie.
Že Zuzka....
Okupantka paláca, fiona, jaternica, húfnica, vlastizradkyňa, ....OK.
Ale žiadna pani, žiadna Zuzka
Táto zberba sa ruje o moc medzi sebou a Slovensko nik neriadi.
Zlodeji a zločinci duté hlavy a mafiáni nás vedú KU BANKROTU.
SLOVENSKU ZNÍŽILI RAITING.
KRACHUJEME!
Fico požiadal presstitútov, aby tomu venovali pozornosť.
Nie tomu, ako sa dve nány bijú o posty.
Tvrdil, že večer sa budú presstitúti predbiehať, aby písali o tejto pre Slovensko absolútne nedôležitej téme.
Mal pravdu.
A mal pravdu aj v tom, keď predvídal, že rozvratu financií na Slovensku sa NIKTO venovať nebude.
Ja vyzývam kolaborantku, ktorá zarezala referendum, aby sa dala ešte viac vypchať.
Pozrite, čo sa deje v USA ako reakcia na navrhovanú 3. dávku :
Pani Elena, treba informovať Honza.
On je veeeľmi citlivý aj na symbolické prejavy fašizmu.
Na takéto otvorené hlásenie sa k SS zareaguje určite promptne.
https://m.facebook.com/pg/robertficosk/posts/
Fico mal na túto tému TB.
Pravda najnovšie klesla na úroveň bulváru.
Z tlačovky urobila výcuc a napísala tendenčný článok na úrovni trolla pod nickom úderníķ.
K alarmujúcemu stavu financií ani ŤUK
Matusek, dusia Švajčiari malé deti v školách a škôlkach RÚŠKAMI?
Anti, ona sa asi váhe vyhýba, vidíme, že to je ± 80 kilová sv.inka.
Marec, ty choď trollovať na Smetisko, tam ti zatlieskaju.
Dnes zverejnili prieskum verejnej mienky.
To je super, keď diskutuje troll a nevie čo sa deje!
Predator je nový TROLL, alebo nový nick.
Ideš do IGNORE.
Koss78:
Ide o vážne veci. BANKROT Slovenska!
Chmelár to predpovedal v zime 2020.
Tvrdil, že ak "vláda" neskončí, SK ZBANKROTUJE.
Aby si čitatelia nePravdy mohli urobiť úsudok, na akej úrovni sú informácie ponúkané nePravdou, vypočujte si TB Smeru.
Pochybujem, že embargo na Smer je zrušené.
Pravda, ty si bulvárny plátok.
Gro toho, o čom bola Ficova TB je, že SLOVENSKU HROZÍ BANKROT.
Prosil vás, novinári, VENUJTE TOMU POZORNOSŤ, nekryte vládu.
Rozdielne hodnotenie nie žiadúce.
Je len 1 pravda, 1 názor.
Pokrivené právo, zneuctená ústava.
V normálnom štáte by odstúpil aj sám.
Na SK ho vládna koalícia NEODVOLÁ
MIKULEC nebude odvolaný. Vyhlásila najčistejšia vláda, že ho podržia.
Koho to prekvapilo.
Odporúčame