* oprava: nie iní, malo byť ONI VERIA.
* oprava: nie iní, malo byť ONI VERIA.
Jediné pozitívum masírovania hláv o účinnosti a NEŠKODLIVOSTI vakcín žerú liberáli a PROGRESÍVCI, že vykapú je jediný prínos očkovania.
Horšie je, že naletia doverčiví, starí, mladí, ktorí nie sú politicky ovplyvnení, iní VERIA
Sú si sami na vine. O takom zásadnom kroku ako je očkovanie neoverenou a neschválenou vakcínou by si mali naštudovať všetko ešte pred tým, než dajú súhlas a preberú na seba!!! všetky riziká. Nesú svoj podiel viny.
Ale očkovanie NASILU v DSS, väzniciach, detských domovoch, atď.je jednoznačne zločin proti ľudskosti.
NEVERÍM, ŠUKL JE NAJPODVODNÍCKEJŠÍ ÚRAD NA SLOVENSKU.
AK BY SME TIE ČÍSLA VYNÁSOBILI ČÍSLOM 4, TAK BY SME SA BLÍŽILI K REALITE.
BAŤOVÁ SKONČÍ VO VÄZENÍ.
A žrať budeme múčne červy?
Mal by vzniknúť ochranársky spolok na ochranu múčnych červov.
Ako ničili prírodu naši predkovia?
Starali sa o pôdu a lesy.
Odkedy sa mieša politika do poľnohospodárstva, prináša to len úpadok.
Treba budovať samostatnosť a vystúpiť z EÚ čo najskôr.
EÚ nemá víziu, má len cieľ zničiť to, čo ešte funguje.
Bude z neho kajúcnik?
Nebláznite.
Pokuta 666€ alebo jedna zrážka 10 percent z platu?
Mne to pripadá, že miesto vyšetrovateľov a sudcov a prokurátorov
SA TU HRAJÚ KAJÚCNICI S FIGÚRKAMI ZAPREDANCOV ŠACH.
Platíme pokuty a odškodné a vlastne všetko za deb.ilov.
Za všetky vlády!
MAJORKA SANTUSOVÁ?
Mala byť dnes zatknutá!!!!
Aj ZURIAN!
NIEČO TVOJI MAFOŠI ZASE!!!
POS.RALI.
Hlava mafie je dutá.
Aj Motyka Tódová.
Vraj 50 prokurátov obhajuje Lipšica.
Na Slovensku máme okolo 900± prokurátorov.
Je hanba, že pri Lipšicovi stojí len 50.
Zároveň treba okamžite získať zoznam tých 50 potenciálnych prisluhovačov mafii.
Vrahovia so skúsenosťami sa teraz postarajú aj o tohto policajného prezidenta?
Vylúpnuté oko a samoobesenie na posteli tu už bolo.
Aj úmrtie na kovid, "neboli" pľúcne ventilátory.
ŽEBY siahli po kyseline?
Černák kamošovi igorovi poradí.
PS: kedy ho pustia?
Mal by to zobrať GP, pretože inak im to prejde.
Pozrite si FB Belousovovej.
Zajtra zatknú Zuriana.
Fico to spomínal na tlačovej besede. Vravej aj o zatknutí Santusovej a tretie meno si nepamätám
Úžasné, toľko nickov. Koľko TROLLOV to obstará?
Zabudol si Zátoku veľrýb
Marioneta Soroša a usákov má iné záujmy.
Slováci, verme a dúfajme, že bude chodiť vypovedať na trestný súd do Haagu, keďže súhlasila s násilným testovaním obyvateľov a NASADENÍM cudzích vojsk na našom území na obyvateľov.
Chobotnica má dlhé chápadlá. Napriek tomu dúfame, že
raz bude táto jednorazová utierka, ktorú používajú iní a platíme my spravodlivo potrestaná.
Nikdy nebola, nie je a nebude mojou prezidentkou.
Je okupantkou Pionierskeho paláca.
Vidíme, ako bábkový p-rezident utekal s kuframi peňazí z Afganistanu?
Takto skončíš, kolaborantka. A na tie kufre plné peňazí zabudni.
Dúfam, že emeritný sudca Ústavného súdu doktor Drgonec a iní experti upravia zákon tak, aby si ty platila odškodnenie za škody čo si napáchala. Na doživotný dôchodok zabudni.
Možno sa zľutuje tá živá mŕtvola Soroš
My nebudeme mať zľutovanie.
Ani petícia múzeum SNP nezachránila.
Dokáže ten bordelpo tejto vláde "mrzkej lúzy" dať ešte niekto do poriadku?
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=…
Názor CHMELÁRA by si mala prečítať vládna koalícia.
Síce zbytočne, hanbu nemajú a čítajú len domáce úlohy Brinkovej a Soroša.
Eduard Chmelár je pobúrený.
Hoci je po operácii srdca, sviatok SNP si uctí.
Nie ako vláda, s vylúčením verejnosti.
Za prvé, neviem, ktorý hrdí Slováci by sa k tej sebranke pridali,
Za druhé je na 100 percent isté, že sa boja. Svet by obleteli fotky, ako ich strážia ťažkoodenci a vodné delá pred opovrhnutím Slovákov.
"trošku macošsky"
Keď oslava SNP je najväčším sviatkom Slovákov?
Zničené múzeum, odignorovaný sviatok....
Vy obludy, peniaze na úchylov sa nájdu, peniaze na rozvracanie Bieloruská tiež.
Koľko nás stojí NATO?
HANBA MILANOVEJ A CELEJ ZAPREDANEJ VLÁDE!
Máš pravdu, dnes izraelský predseda vlády informoval o počte 10 000 nakazených a žiada o ukončenie očkovania.
A vedzte, že židia nedostávajú tie isté brečky, ako Slovania.
Teraz tá progresívna špina v ŠUKLnevrieska, že vakcíny dovážané na SK majú spoločné len fľašky a etikety!
Že je tomu tak, vieme už dávno.
Chráňte sa aj vy, ZAOČKOVANÍ.
Nenadávajte nám len preto, že sme opatrní.
Verte, že sme v ťažkej pozícii.
Po čase sa ku nám pridáte, keď v budú vnucovať dávku 3,4,5,...keď vám budú mrzačiť deti.
Odporúčame