Mal byť vo väzbe a to okamžite, čo ešte robí na slobode? Ovplyvňuje svedkov, vyhráža sa všade dookola.
Pčolinský to povedal jasne: Kovařík mal byť vo väzení.
Mal byť vo väzbe a to okamžite, čo ešte robí na slobode? Ovplyvňuje svedkov, vyhráža sa všade dookola.
Pčolinský to povedal jasne: Kovařík mal byť vo väzení.
Fugedi, prosím vysvetli mi túto pasáž:
"Ok Mozno nie na mysly ale lepsie ako alternativa:-))) Ok mozno strana VLAST z vodcom Harabinierom ktory podobne ako Hillary Vyhrali volby:-))"
Ďakujem.
Veď ich vypískali!
Televízia, ktorá dáva priamy prenos hluku a pískanie odšumuje.
Banda drzá sa pripravila lepšie po vlaňajšom fiasku.
Prečítajte si, ako sa Heger pod rúškom škľabil pamätníkovi SNP p. Stemeňovi, keď ho tento požiadal o zachovanie múzeá.
TELEVÍZIE TLMIA hlasné prejavy nevôle.
"...... štát sa nesmie miešať do vecí DUCHOVNÝCH.
Adina++++++++++++++
Cirkev?
Čo majú cirkvi spoločné s vierou v Boha?
ANTIpápež, HERETIK, jezuita!!! uctievajúci JUDÁŠA, SVÄTÉHO PFIZERA, DEVIANTOV.
Chápem, ako je príspevok mienený.
Za ten dobrý úmysel máš +++++++++.
Pozeraj na cirkev realisticky a nie idealistické
Vo videu hovorí Mičev, že toho roku ich prišlo 5.
Máš to priamo v článku, 2 minivideá s tým naničhodným Mičevom.
Mičev, ľudia by neprišli "pískať ako honelník na salaši", keby reči o význame SNP a prejavy NETRYSKALI Z PAPÚĽ HÚFNICE A FAŠISTOV.
Mičev, dejú sa takéto prejavy nevôle na iných miestach?
SMER nehlásil ani jeden.
Mičev, druhýkrát nevyplakávaj, že tí Milanová nedala na oslavy SNP ani 1 cent.
Veď ty, Mičev, si riaditeľom múzea SNP a vôbec si jeho ideu NEPOCHOPIL!
Byť tebou, ktorým vyutierali podlahu, ponížili ťa najviac, ako sa dalo, TAK TAM ANI NEPRÍDEM vítať kolaborantov. Účastníť sa celej tejto paródie!
Hanba ti Mičev, pretože tá facka od MILANOVEJ, t.č. ministerky kultúry, ktorou dala najavo, že uchýli sú jej viac, ako SNP,
TI SÍCE SADLA, ALE OČI TI NEOTVORILA.
Buď si, Mičev, zablokovaný a nechápeš nespokojnosť ľudí, alebo si lokaji, čo je ešte horšie!
Mal si stáť s tými, ktorí prejavili k vláde odpor.
Neriešim, či sa to dalo/nedalo sofistikovanejšie.
Nás zaujíma, koľko z nových pozitívne testovaných sú AKTÍVNE CHORÍ.
Aj takto ďakuje Matovičovi "vďačný" Róm.
https://www.hlavnydennik.sk/2021/08/29/zames…
Prečo slovenské orgány nekonajú?
Rasista je ako vždy Kotleba a Mazurek, ktorí na tento bordel poukazujú.
A čo Rusko?
Sú naši hlavní dodávatelia.
Tak, ako v Česku.
Čo furt špekulujete?
https://gumurin.blog.pravda.sk/2020/03/09/vd…
A od nešťastných volieb je FICO kráľ.
Kto mu napísal to, čo prezentuje?
PS: názor "vďačného" Róma
https://m.facebook.com/groups/16454180288664…
Toto by malo platiť aj pre Rómov.
Ktoré firmy dostanú zákazky?
Povedú nitky zase ku Olajnu?
K istým Pollákovcom?
Raz - dávnejšie pod 1 článkom bol príspevok od Róma, ktorý to priamo dal na FB.
Odporúčame