Nechápem.
Výpočet trestných činov je hotový.
Menovaný sedí vo väzbe!
A PREČO SA NEKONÁ?
AK CHÝBAJÚ DÔKAZY, PRECO JE VÄZNENÝ?
Míňajú sa univerzálni kajúcnici?
Nechápem.
Výpočet trestných činov je hotový.
Menovaný sedí vo väzbe!
A PREČO SA NEKONÁ?
AK CHÝBAJÚ DÔKAZY, PRECO JE VÄZNENÝ?
Míňajú sa univerzálni kajúcnici?
Paródia, trápna fraška vo všetko, na čo zamieria zrak, hotová katastrofa vo všetkom, čoho sa dotknú.
Mentálne poddimenzovaná arogantná zapredaná banda.
Ďakujem za pochopenie, že tento decentný blog+++++ vyvolal vo mne typickú alergickú reakciu na podnet, ktorého sa blog týkal.
Mrkva, nevieš čítať s porozumením.
Chcem aby sa na DENNEJ báze zverejňovali denne prírastky VŠETKÝCH vysokoinfekčných chorôb, niektoré sú NEBEZPEČNEJŠIE než kovid!
A na DENNEJ BÁZE prírastky ďalších diagnóz, ktoré MAJU OVEĽA VYŠŠIU ÚMRTNOSŤ NEZ KOVID!!!!
Tu sa totiž odopiera primeraná lekárska starostlivosť ľuďom so závažnými diagnózami!!!
Nezomrelo ich náhodou VIAC, NEZ NA KOVID?
V MENE KOVIDU?
Kauza známeho Tibora z FB má dohru!!!
Sabaka prichytený pri ďalšom klamstve.
Doktor Piják ho usvedčil:
https://www.hlavnydennik.sk/2021/08/26/hered…
Pán minister, pýtam sa, prečo ešte nebol vydaný zatykač na daňového podvodníka čekana, člena krízového štátu.
Zároveň pripomínam, že dotyčný zobral obrovskú dotáciu na výrobu úžasných testov, ktoré ROZLÍŠIA kovid od chrípky a ČAS SA MU KRÁTI!
Prečítajte si šokujúce správy!
Čekan je okrem iných podvodov ajDAŇOVÝ PODVODNÍK!
Áno, môže byť.
ALEBO mohli byť falošne pozitívni.
ALEBO mohli byť neinfekční.
Takíto ľudia kovid nešíria.
Pretože vysoký cyklus opakovaní pri vyhodnotení PCR testy ich označí za pozitívnych, ak majú v tele hocijaký iný zápal (mandle, fistula na ďasne, atď.).
Je to biznis, ktorým RUINUJÚ Slovensko.
Vo Francúzsku sa mohli ísť testovať len PRÍZNAKOVÍ.
Mali by zverejňovať počty iných nakazlivých chorôb. Prečo sa HIV, SYFILIS, ŽLTAČKA, atď. utajuje?
Chýbajú zásadné informácie:
KOLKYM ĽUĎOM BOLA DIAGNOSTIKOVANÁ RAKOVINA, CUKROVKA, ZLYHÁVANIE KARDIOVASKULÁRNEHO SYSTEMU na DENNEJ BÁZE!
A denná štatistika, KOĽKO ĽUDÍ na ne v mene svätého Pfizera a svätého kovidu DENNE ZOMRIE!
Pravda sa podieľa na šírení hoaxov.
Pozitívny NIE JE VŽDY CHORÝ.
Neuvádzajú sa počty pozitívnych OČKOVANÝCH.
Atď.
Atď.
Zrejme už má pripravený článok, že 30.-31.8. budú Košice čierne! Už ich začínajú prekresľovať!
S najzaočkovanejším mestom Bratislavou majú podvodníci problém!
Ak ju nechajú zelenou, čo sa pravdepodobne stane, hodia nákazu na protestujúcich.
ALE: ak očkovanie účinkuje, tak si narazia čumák! Lebo očkovaný je chránený!
Ak nie, načo sa očkuje?
Slavomír Šuch:
SPOJME sa, zahoďme potvrdenia o prekonaní kovidu, o testovaní, očkovaní SME ĽUDIA!
Manipulujú farby okresov, szmáčikovia, zapredaní:
Za desiatky rokov, počas ktorých si platíme odvody nám, nezaočkovaným, chcú odopierať zdravotnú starostlivosť?
Aj v kvázi opozícii máme zradcov.
Taký Taraba už 2. krát zradil.
1. krát svojím návrhom o zmene ústavného zákona ZMARIL REFERENDUM.
2. krát ide zradiť, lebo predkladá návrh zákona o očkovaní. Nevraviac o tom, ako "opozícia" hlasovala o zákone o hospodárskej mobilizácii a o zákone o hybridnej hrozbe.
Návrh očkovacieho zákona komentuje bioetik René Balák tu:
Nemôžu všetko zverejniť.
Chobotnica má veľa mocných chápadiel.
Ty veríš, že v Haagu sedia nepodplatiteľní sudcovia?
Dalo sa čakať, že tu bude plno obhajcov očkovania.
BRÁNI VAM NIEKTO? CHOĎTE AJ X-KRÁT.
Ostatným dajte právo neočkovať sa, nerobiť zo seba pokusné myši.
Dajte pokoj deťom.
Nesegregujte.
VŠETCI si desaťročia platíme odvody.
MÁME PRÁVO NA ÚČINNÚ LIEČBU.
Prečo ju EÚ zakázala? Prečo tlačia len a len vakcíny?
Aj najzaočkovanejší štát Izrael siaha po Ivermectine, lebo u očkovaných vznikajú nebezpečné mutácie.
Viete, prečo medzinárodný súd žalobu prijal?
Na Slovensku na rozdiel od napríklad ČR odobrali Slovákom právo súdiť sa so štátom za apartheid.
A dôležitá priťažujúca okolnosť je, že proti slovenskému národu boli nasadené vojská cudzích armád a húfnica to DOVOLILA!
Aj ona bude vypočutá.
Mňa zaujal článok o tom, že Maďarsko celkom vážne uvažuje o vystúpení z EÚ.
Ak sa tak stane, tak sa tam odsťahujem aj za cenu, že ma pomaďarčia.
Nám nepomôžu predčasné voľby.
Opozícia neexistuje.
A ja nemienim žiť v "márnici inteligenčných hodnôt", akou sa stáva EÚ.
Je celkom možné, že Fico vyhrá voľby.
Spojí sa s HLAS-om?
Majú dohodu?
Preto sa odhadzuje od Republiky?
Alebo nie?
Preto nebudem voliť Smer.
Aj keď musím uznať, že najlepší politik je FICO.
A poďakovať mu za toto:
Ragaňa: opozícia NEEXISTUJE.
ODBORY zradili.
Harabin má pravdu.
Táto zberba zvaná vládou SR chodí do US ambasády spredu, bývalá zozadu.
Uznávam, že väčšia lúza ešte nevládla
Inak sú všetci rovnakí.
Už kúpili aj Uhrika s Mazurekom.
Odporúčame