Naď ocenil medailou us veľvyslankyňu:
Naď ocenil medailou us veľvyslankyňu:
Schábne sa so zuzanou fifty fifty.
O čom hovoríš, daj súvislosti alebo neotravuj ovca.
Mne sa to tiež nepáči.
Odpúšťam Ficovi.
Vulgarizmy dovliekol Matovič, Pročko a iná háveď.
Možno sa voličom tejto HÁVEDE chcel prihovoriť VAŠIM slovníkom.
Tak ste naučení.
A bojuje aj za vás, zm.rdi.
Počúvajte, potrebné informácie
Klempa, výnimkár, kovidový potenciálny roznášač!???
DOKTOR BERAN, ČR:
DELTA MÁ SMRTNOSŤ MAX
3 PROMILE.
TO JE max. 3 osoby zo 100 000!!!!!
https://www.infovojna.sk/prehravac/dopoludni…
Potrebné informácie.
Treba ANTIpápeža absolútne IGNOROVAŤ!
JE TO HERETIK.
PAKTUJE SA S FAŠISTAMI. CIRKVI začali kolaborovať s fašistami.
Cirkev a tí pandrláci nemajú s vierou, s Bohom, nič spoločné!
Česť výnimkám.
Masť z TEBA, Majkl myslíš?
O akých koňoch tu hovoríme, to by si si mal ujasniť.
LIEKY EXISTUJÚ, DOKONCA ZA 14 MILIÓNOV EUR MÁME V SKLADOCH!
OPYTALI SA Z RTVS MINISTRA, PREČO ICH LEKÁRI NEPOUŽÍVAJÚ!
Vraj nemajú záujem!!!!!!!!
Čo to tu roztrubuješ ty "konská masť"!
Čím sa liečia papaláši, ktorí nás trýznia???
NEVIEŠ? Do troch dní po ISOPRINOSINE bol psychopat FIT.
Prečo nedajú lieky každému?
PREČO sa lekári schovávajú, neliečia???
Majkl, ty bezmozgovec, TY SI CHRANENÝ.
TAK O ČO TU IDE?
NEMÁŠ TO ČÍM POCHOPIŤ?
Celá pandémia umelo vyrobeným vírusom a očkovanie je celosvetový obrovský zločin proti ľudskosti.
Že môžte s tým žiť, presstitúti.
A ešte propagovať s Mengeleovcami očkovanie
DETÍ.
Nech sa očkuje a "OCHRÁNI" každý, kto to uzná za vhodné.
Napíšte, zverejnite videá, čo sa deje vo Francúzsku. V Nemecku, kde sa protestujúci postriekali "krvou" a PRILEPILI na budovu CSÚ!
Ako sa ženy obliekli do červených kostýmov podľa filmu Služobníčka.
Sedíte na súde s pušným prachom, vy zvery.
Ak ste si nevšimli, NEZAOČKOVANÝCH JE VÄČŠINA.
Segregačný postoj Pravdy voči nezaočkovaným.
Ako inak.
Udlávte sa, všetci zapredaní!
VYSVETLITE nám, AKO MÔŽE NEZAOČKOVANÝ OHROZOVAŤ OPICHANÉHO!!?!
O ČO TU IDE?
O ZDRAVIE NIE!
ZOBUĎTE SA OBČANIA, táto špinavá hra je taká priehľadná, že ju odhalí aj slepec.
Nevkladaj mi do úst tvoje vety, manipulátorka.
Mňa ani neprekvapuješ, ani nezaujíma, čo urobíš.
Bolo chybou, ako X krát pustiť sa s tebou do diskusie.
Ty nechceš diskutovať, tu si prišla oznámiť svetovú udalosť, že si sa rozhodla dať sa zaočkovať.
Dobre. Už to vieme.
Presne o tom píšem aj ja. Fenix, kým nebudú verejne deklarovať, s kým NEPÔJDU do koalície, hlas vo voľbách im nedám.
Nedá sa im veriť
Vieš saste, že bežným občanom sa najlepšie žilo za Fica.
https://gumurin.blog.pravda.sk/2020/03/09/vd…
Za vlády tejto tupej mrzkej lúzy vrátane hradnej marionety SLOVENSKO ZMIZNE Z MAPY!
Signum Laudis: presne to povedal Fico na tlačovke.
Nechápem, o čo trollom ide?
Tejto téme sa treba venovať a riešiť ju s ohľadom na stav zdecimovaného národa!
Keby vláda PRACOVALA, nielen brala prachy za ROZVRAT verejných zdrojov, nemuseli by sme sa tu handrkovať.
ČO DOBRÉ UROBILI ZA ZA 1,5 ROKA PRE NÁROD?
ODPOVEDZTE TROLLOVIA, čo tu prskáte smradľavé výgrc.ky!
V.I.L. ++++++++++++++
(Tvoj nick evokuje Vladimíra Iljiča Lenina - náhoda?)
Fico by mohol vyhrať voľby.
Má dobré našliapnuté.
Osobne sa mi nepáči, že sa odhadzuje od Republiky.
Uvítam 100 krát radšej koalíciu SMER+REPUBLIKA+prípadne ĽSNS,
ako koalíciu s HLAS-om!
Dúfam, že sa tak nestane.
Pokiaľ Smer neurobí poriadky s jeho europslancami, môj hlas vo voľbách nedostane.
Uhrík je skutočne zodpovedný a takmer jediný europoslanec, ktorý hlasuje zásadne v prospech SK.
Občas Radačovský.
Jurzyca kedysi, už sa poeurópčil.
Odporúčame