Link na Infovojnu:
https://www.infovojna.sk/prehravac/
Vyjadrenie o očkovaných, Francúzsko
Link na Infovojnu:
https://www.infovojna.sk/prehravac/
Vyjadrenie o očkovaných, Francúzsko
Analýza situácie očami Romana Michelku
Komu sa to máli, Roman Michelko dnes na Infovojne na tému Lipšic versus Žilinka, rozbitá a pasívna opozícia, atď.
Toľko revu pre NIČ!
Mňa Žilinka sklamal.
Symbolická zrážka zo mzdy, veď to Lížpič ani nezbadá!
Test mal byť oveľa vyšší.
Efektívne by bolo odobrať ŠS sporné prípady pod GP.
Škoda sem chodiť...
Už si zase vulgárna, to je jedna veľmi odporná vlastnosť...hanbi sa.
Čím deltoid na rozdiel od teba bojuje proti spoluobčanom?????
Tým, že si dovolil vytknúť ti chyby, resp. poukázal na ne?
Ach jaj.
Deltoid, nechaj ju tak, je typ človeka, ktorý hľadá obeť, na ktorú by vlastné zlyhanie hodil.
S tým nič nenarobiš.
Ja jej želám, aby to, čo jej jej karma prinesie, zvládla statočne a so vztýčenou hlavou.
Nikdy neprajem nikomu nič zlé, môjmu štýlu a naturelu je blízky Lazarev. Snažím sa - keď som v úzkych nezabúdať na jeho rady.
PS: vynorila sa mi spomienka, ako Malinová útočila na Kotlebovcov, ohľadom cestovania vlakom, to je len čriepok z jej výčinov.
Jednoducho je tak nastavená, egocentrik, jednorázový spôsob myslenia. Problémy nerieši v globále a s odstupom.
Každý máme chyby. Drž sa!
Súhlasím, deltoid, + nikdy jej nezabudnem ten rúškový fanatizmus a teror k deťom.
U mňa si to čiastočne vyžehlila podporou Ivermectinu.
Teraz sa vzdala.
OČKOVANÝCH blbcov je MENŠINA.
Pokiaľ sa nevzdáme, máme navrch! Ak ľudia nenastúpia hromadne do práce, čo sa asi stane?
Veď si UVEDOMME, AKOU SILOU DISPONUJEME!
12 200 ľudí.
Ale Ivermectinu vypršalo schválenie...
Rozmýšľaj, skús sa uplatniť v hnutí archa.
NIE NIE NIE!
NIKTO NEMÁ PRÁVO ROZHODNÚŤ O NIEKOM.
TO JE VRCHOL AROGANCIE
Urobila vlastné rozhodnutie.
Môj názor je, že zlé.
A ako bude pracovať?
Zase uplatní rúškový teror na deti?
Malinová, toto si volila a bránila do krvi.
Môžeš oponovať, že by bola každá strana, ktorá by vyhrala voľby rovnaká.
Ja tomu neverím.
PS: ten argument, že ochorieš a čo s tebou bude je len barlička, ktorou ospravedlňuješ to, že máš v úmysle sa VZDAŤ.
++++++++++++++
Spájame sa.
Nádej je hnutie archa.
Ako a čím pokazil Judite Laššákovej nedeľu trestný sudca Harabin :
Aby vám nebolo málo, okrem retarďáka Šeligu sa ku galakticky obrovskej trúfalosti GP ŽILINKU disciplinárne potrestať (symbolickou zrážkou zo 100.000 € ročného platu) jeho mafioblahorodie Lipšica, prináša TOP "investigatívec Eugen Korda názory:
kalerába giganta Dostála, poddimenzovaného senilného / debilného Osuského
Tu: si vypočujete "odborníkov" kritizujúcich neskonalú DRZOSŤ GP Žilinku, zistíte, že "investigatívec" Eugen Korda prináša svetlo do celej kauzy ohľadom Lipšica.
Toľkē svetlo, toľko mudrcov, až to človeka nielen oslepí! Aj mu to spôsobí zvracanie.
Lenč má jasno!
Konvertoval na islam.
Aj nám sa tým veľa vecí vyjasnilo!
Čo čakať od LENČA?
VEĎ KONVERTOVAL NA ISLAM.
A keď si vypočujete "odborníkov" kritizujúcich neskonalú DRZOSŤ GP Žilinku, zistíte, že "investigatívec" Eugen Korda prináša svetlo do celej kauzy ohľadom Lipšica.
Toľkē svetlo, toľko mudrcov, až to človeka nielen oslepí! Aj mu to spôsobí zvracanie.
https://www.aktuality.sk/clanok/t3l5mnh/luka…
Kde je schovaná táto ropucha?
Na chate u čaputky?
Odporúčame