Tlačovka Smeru, tu si vyžrali kritiku presstitúti:
Tlačovka Smeru, tu si vyžrali kritiku presstitúti:
Medzi zaočkovaných patria aj úbohí chovanci psychiatrických ústavov, ktorých sa nik nepýtal, pretože nemusel...
Rad radom ich očkovali pre "ich dobro".
Ako dopadnú deti v detských domovoch?
Medzi očkovaných patria starčekovia DSS, ktorí sa tiež nemohli brániť, pretože k očkovaniu boli zmanipulovaním donútení.
Hanbím sa za voličov tejto vlády.
Je tu reálny fašizmus.
Médiá sú podplatené a nikto sa tejto skupiny ľudí nezastane. Nikto o nich nepíše.
Bude vo vytržení.
Pichman si možno oddýchne.
Matovič dostane miliardu na samotesty.
Kollár dostane miliardu na výkup bytov (už nie na stavbu) pre developerov.
Developeri kúpia byty ZA ŠTÁTNE peniaze.
Nájomné však nezinkasuje štát, ale developeri!
Neviem presne, ale po 15 rokoch môžu developeri byty predať.
Robia si aj Rakúšania samotesty.
+++++++++++PravdaTuNieje
To je veľký problém, AlCiada.
https://gumurin.blog.pravda.sk/2020/03/09/vd…
Inú alternatívu nemáme.
Je možné, že ak sa SMER dostane do vlády, nikto s nimi nepôjde do koalície.
Čo robiť?
Ako stihnúť do volieb zmenu volebného systému?
Respektíve je vôbec šanca ho zmeniť?
Bonodo:
Nech znižujú populáciu v tých štátoch, ktorých obyvatelia sa extrémne množia a vyžrali svoju krajinu, vypili vodné zdroje a sťahujú sa s veľkou radosťou a slávou do Európy.
Prečo im nik nepošle miesto člnov antikoncepciu?
Pretože CIGÁNIKOVÁ cigáni, tvrdí opak.
Koalícia dookola 2 dni na rokovaní NR SR tvrdí, že LŽI SÚ PRAVDOU A PRAVDA JE LŽOU.
Je mi nesmierne ľúto, že Valábik, ktorý predniesol dokonalý príspevok PROTI zákonu, ktorý spraví z Mikasa všemohúceho nadčloveka, bol podrazený vlastným predsedom strany Sme spodina.
Valábik a Hajšelová s podobným názorom hlasovali spolu s opozíciu proti tomuto zákonu.
PS: Lengvarský 2 dni sedel v NRSR BEZ JEDINÉHO SLOVA....
Toto MUSÍME ZASTAVIŤ.
Durislav, TREBA LIEČIŤ.
ANI TESTY ANI VAKCÍNY NEZASTAVIA KOVID A KOVIDŠIKANU.
BOJUJME ZA LIEČBU.
https://www.peticie.com/iadame_uinnu_ochranu…
Podporte liečbu kovidu IVERMECTINOM.
Zdieľajte.
Bez toho sa nepohneme.
A čo ďalej PravdaTuNieje?
Nedá sa tu žiť.
Potrebujeme generálny štrajk.
A bohužiaľ, nevidím iného politika, ktorý nás z tohto bordelu vyvedie, len Fica.
Pokiaľ sa nezmení volebný systém.
Odvčera sledujem rokovanie v NR SR.
Po tom, ako sa chovajú niektorí koaliční poslanci tvrdím, že väčší id.ioti ešte tento štát neriadili.
Opozícia musí mať nervy zo železa a poslanecký plat si zaslúži.
Som z toho na nervy.
Ospravedlňujem sa, nechcelo mi odoslať príspevok. Potom sa odrazu objavili 3.
Ďakujem za pochopenie.
± 19,30 sa spýtal Fico Grendela, kde je Kolár a či je pravda, že odišiel na dovolenku.
Grendel nechcel odpovedať.
Neodpovedal ani na otázku, či sa Kolár vráti...
Ďalšia pikoška: návrh zákona o PPA číta gen. LENGVARSKÝ. Predkladatelia sedia vedľa neho...
Grendel vyhlásil prestávku.
Už to dopozerám. Poviem vám, je to tragédia.
Vaľovej písali ženy, šičky, že ich zamestnávateľ upozornil, ak nebudú očkované/testované, tak ich PREPUSTÍ.
To isté sa deje v ozbrojených silách, polícii a ZVJS...
Opozícia bojovala, argumentovala, boli sa ako levy, voči bande zapredaných hulvátov a cynických oblúd, HLUCHÝCH psychopatických AUTISTOV, ktorí mleli dookola tie svoje mantry, však nemali šancu.
Padla čokoláda, 2 drinky, káva, niekoľko cigariet a nepomohlo.
Som z toho, čo sa deje v NR SR ja nervy a neviem, či ísť zvracať, alebo ostriť sekeru.
Od včera sledujem rokovania NRSR k "očkovaciemu" zákonu.
Osuský, Benčík, Cigániková, KAZDA a Čekovský sú naozaj strašné ßpiny.
Absolútne demagogicky prekrúcajú fakty. Kazda s kolegom híkajú, rehocú sa ako zvery...
Ku koncu rokovania zmizol Kolár.
A k NRSR pripochodovali ďalší ťažkoodenci.
V tom momente bolo poslancom jasné, že Kolár ZRADIL a to, čo ešte doobeda sľubovali, že zákon nepodporia, už neplatí!
Predal sa za nájomné byty.
Dnes na rokovaní NR SR odznelo, že policajtka bola zasiahnutá slzným plynom, ktorý použili jej kolegovia...
Kolár zradil.
Pred NR SR začali prichádzať ťažkoodenci.
Poslanci preto konštatovali, že Kolár, ktorý už dlhšie v pléne chýbal, sa išiel predať..
Ja ďakujem každému, kto prišiel.
Štylisti a fajnšmekri neohŕňajte nos.
Príďte a ukážte sa!
Prehnala to s Fernetom?
Alebo si potrebuje zarobiť a píše pre Soroša brožúru...
Ospevovaná si zaslúži byť skôr wc kefa ako spomínaná IR.
Odporúčame