Pán Mečiar, vráťte sa!
Aj toto sú poslanci, ktorých štedro platíme.
Súhlasím s Eduardom Chmelárom.
Súrne potrebujeme zmenu volebného systému.
OPRAVA:
JE TO ICH BASTARD, KTORÉHO BEZŠKRUPULÓZNE KRVOPOTNE CHRÁNIA ZA JUDÁŠSKY GROŠ.
PRESSTITÚTI VYNOSILI A PORODILI TÚTO VLÁDU!
JE TO ICH BASTARD, KTOREHO JRVOPOTNE A BEZŠKRUPULÓZNE KRVOPOTNE CHRÁNIA ZA JUDÁŠSKY GROŠ.
http://www.hlavnydennik.sk/2021/07/24/izrael…
Včera v NRSR CIGÁNILA CIGÁNIKOVÁ AJ BITTÁ, že "vakcíny" Pfizer alias génová terapia majú čoraz vyššiu účinnosť.
CIGÁNILA, že jedine Sputnik bol neregistrovanou vakcínou, čo vyhlásením v tej istej vete poprela: oznámila, že Pfizer bude EMA schválený čoskoro, v najbližších dňoch ako prvá oficiálne schválená "vakcína".
Sledujúc rokovanie NRSR si uvedomujem, ako slabo argumentačne pripravení boli opoziční poslanci.
Tým, že nedokážu PROMPTNE CITOVAŤ protiargumenty znižujú šance, že zákon nebude prijatý.
Robia to z nevedomosti?Z nedbalosti?
Potom mi napadne známy Harabinov výrok, že na Slovensku nemáme opozíciu.
Objektívne musím uznať, že koaličníci boli vo svojich príspevkoch o niekoľko kategórií slabší, ale o to odroňskejší
http://www.hlavnydennik.sk/2021/07/23/skanda…
Toto je pľuvanec do tváre Diane S.
Táto zberba čo je pri moci je DIEŤAŤOM, KTORÉ VYNOSILI A PORODILI MÉDIÁ.
Tohto bastarda si krvopotne chránia za judášsky groš.
Nepochopím, PREČO ľudia vydieraním donútení k očkovaniu PODPISUJÚ, že SÚHLASIA s génovou terapiou?
Že preberajú na SEBA všetku zodpovednosť?
Keby to odmietali, resp. napísali, že sú NÚTENÍ, pod hrozbou straty zamestnania, slobodného pohybu, zabráneniu školskej dochádzky, návšteve lekárov, atď.
MUSEL by štát cúvnuť.
ODSUDZUJEM MÉDIÁ, PODPLATENÍ PRESSTITÚTI SLÚŽIA MAFII.
Slováci, všetci, ktorí môžte podporte protest pred NRSR DNES.
Lož šírená médiami a politikmi je pravdou, vojna je mier.
Predávajú životy ľudí za PENIAZE.
LIEČBU NEPODPORUJÚ, lebo by prekazila šírenie kovidu. A znížila zisky zapredancov.
Koľkí z vás bojujú za liečbu podpísaním petície?
Koľko prosieb išlo na vás, aby ste podporili a zdieľali petíciu za LIEČBU KOVIDU IVERMECTINOM?
Ideš do IGNORE a môžeš si mávať ukradnutou dúhou.
Pietro, fajn, že si sa predstavil
Nenormálnosť je normálnosť, vojna je mier.
Kovid fašizmus, šírenie LŽÍ médiami je normálnosť.
Finančné injekcie pre DEVIANTOV, ale nie pre majoritu sú normálnosť...
Charakterní ľudia odmietajúci masturbačný zákon na školách sú uchylní.
VŽDY BUDEM PROTI.
Prajem jej aby tam skončila.
Škoda, že prijali skrátenie kolúznej väzby ešte pred uvalením väzby na členov tejto vlády a novinárov, ktorí šíria nepravdy
Kto je to čaputová?
Obhajkyňa totalitnej svetovlady pre ktoru slovaci neznamenaju naprosto nič.
Keby ju zaujímali, podporila by referendum.
Kto je nejaký pápež?
Satanista a ODPADLÍK.
Pravda šíri NEPRAVDU, predávate sa za judášsky groš.
Neverím, že niekto ako Horský je až taký sprostý.
Buď rád, magor, že si niekto rúško dá.
Pretože povinnosť nahradiť nosiť rúško NEEXISTUJE V ŽIADNOM ZÁKONE.
FAŠISTI, ste celí nadržaní útočiť na ľudí, aj keď je Slovensko a okolité štáty ZELENÉ?
Ak máš rúško, ČOHO SA BOJÍŠ????
ZATO, že ty si podo.ratý a nosíš rúško, teda si chránený, NEMÁŠ PRÁVO chcieť a nútiť niekoho, aby mal rúško tiež!
WHO VYDALO INFORMÁCIU, ŽE RÚŠKO JE ZBYTOČNÉ !!!!
Len primitívi, ktorým stačí háveď vo vláde, ktorá NONSTOP klame, všetkému veria.
Hlcú klamstvá z hnojky, narkózy, RTVS, N, Smetiska, sú ohlupení a plní nenávisti, stratili zdravý rozum a sú agresívni!
Súhlas, špinavec na prvý pohľad, aj Farská, Mastnovlas, húfnica, kolík, atď.
16:33 lovec_pravdovlasiek:
K tvojim linkom dodávam niečo na tému Lipšic:
https://afinabul.wordpress.com/2020/03/05/li…
Zmizni ty odporný slizský matopičovec do IGNORE, smrad po tebe sa bude vetrať, ale mne zasmrádzať diskusiu už nebudeš.
Tomu neuveríte, toto je pľuvanec do tváre pani Diane Sútorovej:
Kto bude vyhodnocovať jej odpovede na detektore lži?
Manželka Makóovho advokáta.
Pritom na detektore by mal sedieť mafián MIKULEC!
Odporúčame