Veď Fero je ANTIPÁPEŽ, ako stvorený do partie netvorov.
Veď Fero je ANTIPÁPEŽ, ako stvorený do partie netvorov.
NIKTO, kto je Sorošovec, NIE JE PRE MNA PRIJATEĽNÝ.
Alkoholu holdujúca, promiskuitná, brožúry vydávajúca NULA, ktorá sa neštítila zviesť kňaza a dať sa vydržiavať Sorošom Iveta Radičová
NIE JE nič iné, ako nepotrebná nula.
Životopis p-rezidentky je podobný.
Všimli ste si to?
kameh:
Súhlasím s názorom v príspevku.
Ja si síce referendum želám, ale ak bude, mám strach, že ľudia budú voliť HLAS+PS+SAS.
To bude horor, to budeme močiť krv.
Slováci sú hrozné naivní a dôverčiví.
Pozrite si na Hlavnom denníku, čo hovorí Vizekanzler H.Ch.Strache.
Svet beží podľa K.Schwaba, Veľký reset je tu, za dverami!!!!
Rusi sú hrdí národ, ctia si svoju minulosť.
Žijú tam všetky národnosti v mieri, vymieňajú si tradičné recepty, majú síce úradný jazyk ruštinu, ale nebránia školám výuku inonárodnych jazykov.
Je veľa článkov a diskusií ako ľudia chcú opäť žiť vo zväze, popisujú, ako sa im život po rozpade ZSSR zmenil k horšiemu a obracajú sa na Putina s prosbami, aby im pomohol.
Rusko sužované sankciami a nutnosťou zbrojenia im bohužiaľ nemôže pomôcť, aj keby chcelo.
Choďte niekedy na ruské stránky, prečítajte si, na akej úrovni ľudia debatujú, ako milujú kultúru, vzdelanie.
Rusko PLATÍ židovský štát, umožňuje im žiť tradičným spôsobom, financuje údržbu pamiatok, galérii, múzeí.
Škoda, že sa o tom nepíše, potom by tupí trollovia sklopili oči a išli sa niekam stratiť, hanbiť.
PRESSTITÚT Madro tu bude s amorálnym Sýkorom niečo trepať o ETIKE?
HANBOU je uverejniť taký podpriemerný článok, tie kecy vyvráti aj dobrý žiak základnej školy, páni "etici".
Je mi to ľúto, určite zapichnú aj tvoju mamu.
Prípad vyše 60 r. ženy, ktorej sa po očkovaní vrátila menštruácia.
Zatelefonoval poslucháč do Infovojny.
O chvíľu na to telefonoval ďalší, že jeho tete, ktorá má 70 rokov, sa stalo to isté. Doktori nevedia, čo s ňou, vraj to asi prejde...
Všetko sa tají, zametačka Baťová zametá a zametá.
Obom volajúcim radím, aby zavolali advokátovi Weisovi. Pripravujú medzinárodnú žalobou na Norimbergský súd.
Ozvi sa cca o 2 roky buko1.
Kovid sa pri správnej a včasnej liečbe prežiť dá.
Genetické šmejdy už z tela nedostaneš.
Budeš ich prenášať na budúce pokolenia.
Budú ti ich opakovane vstrekovať, kým ťa neodrovnajú.
Nakoniec NEOČKOVANÍ spasia svet a budú sa starať o zmrzačených očkovancov.
Monštrá sa hrajkajú...HNUS aj s ich antipápežom.
Odborníkov s iným názorom na očkovanie blokujú.
Rozdrapujú sa len FARMALOBISTI, diletanti na úrovni Gizky Oňovej.
Medicínsky neargumentujú, chŕlia len heslá, že "vakcína" je sloboda. Pritom to žiadna vakcína NIE JE. Je to génová terapia.
Vydieranie obyvateľov Slovenska práve cez prázdniny a v čase dovoleniek je pre farmalobistov nehoráznosť.
Cigániková nevie, že v greenpasse je testovanie rovnocenné s očkovaním?
LENGVARSKÝ sa môže hanbiť za to, že testy majú byť spoplatnené!
V Česku má každý občan 2 ATG testy a 2 PCR testy ZADARMO.
Zástupkyňa generálnej riaditeľky WHO hovorí:"ZASTAVTE OČKOVANIE PROTI KOVIDU......."
Zástupkyňa generálnej riaditeľky WHO varuje:
"ZASTAVTE OČKOVANIE PROTI KOVIDU......."
Kristián Keller, ja ďakujem za článok.
Táto téma je veľmi aktuálna.
Konanie antipápeža bude mať nedozierne negatívne následky nielen v radoch veriacich.
Toto monštrum by malo priznať farbu a zakotviť v nejakej "obscénnej" mimovládke.
OTRAS.
Kadečo presakuje na povrch.
No akonáhle ho navštívila p-rezidentka, už bolo všetko nespochybniteľné, jasné.
Výborný článok a ďakujem, že ste aj Vy podali na Schutza trestné oznámenie, keďže HONZ akosi v istých prípadoch slepne, hluchne a čuší.
++++++++++++++++++++++
Výborný článok Ferro, obsah je zrovnateľný s názormi Prof. Hrušovského, emeritného sudcu Ústavného súdu doktora Drgonca, doktora Lakotu, atď.
Súhlasím do bodky.
Ďakujem.
Nože nám povedz Neandertálče niečo o Kyselicovi, Lipšicovi, o bračekoch Pčolinských, o Plg. Podvod. Matovičovi, Gröhlingovi, Kollárovi, o Gorile vo vláde na ministerstve SAS a SME SPODINA...
IDEEEŠ.
Odporúčame