Kotleba má sedieť za ČÍSLA!
KDE JE HONZ??????
Kotleba má sedieť za ČÍSLA!
KDE JE HONZ??????
To sa bude bagatelizovať.
Keby to spravil BIELY, dostal by doživotie.
Určite by proti takémuto konaniu vystúpila
p-rezidentka, Šimečka a Klus!
A že tu nie je diskriminácia!
Pán Eštok, vy v Hlase ste ešte väčšia a sofistikovanejšia hrozba pre Slovensko.
Škoda, že vám toľkí ľudia veria, pretože to trpko oľutujú.
Pellegrini je Oberratlík EÚ a USA.
Ste schopní spojiť sa PS, SaS, Sme rodina, možno aj s torzom Žaluďov.
Odstráňte si si z loga SD.
Potenciál ste mali Vy a Erik Tomáš, ale zradili ste...
Nepáči sa mi žiadna strana, ktorej členovia chodia iba v predklone pred USA, NATO, EÚ.
Plus: Pellegrini zakázal Becíkovi vyjadrovať sa pre alternatívne médiá...
Dovolím si pripomenúť, že len ľudia do IQ 80 sledujú mainstream.
Viete, že aspoň sa ukáže, kto kovid dovlečie?
Nezaočkovaný pôjde na test.
Očkovanci budú oficiálne potvrdení donášači.
Toto dementi nedomysleli a vypomstí sa im to.
Budú usvedčení, že očkovanci sú prenášačmi!
Amantius, ovce budú voliť jamkatého, budeme v ešte horšej totalite!
PS+HLAS+SAS, to bude výhra.
Kalioskop, len kde ju vziať?
Všetko sú to podvodníci.
Budem síce voliť Smer/Republiku, ale nie je to ono.
SOM ZA ZMENU volebného systému.
Žiaľ, nikomu z politikov nevadí tento systém..
Zradili aj v deň, keď lietadlo s Pratasevičom pristálo vo Viedni. V ten deň Heger odlietal do Bruselu. Narýchlo bol zvolaný brannobezpečnostný výbor. VŠETCI Smeráci zradili a podpísali, že nácka Romana Prataseviča treba ihneď prepustiť.
Nezradil zástupca Republiky.
Smerácki europoslanci zrádzajú roky v Bruseli.
Dokážu sa maximálne zdržať hlasovania.
PRETO POZORNOSŤ VENUJTE CIGÁNSTVAM STRÁN, KTORÉ BUDÚ ZBIERAŤ HLASY V REFERENDE!
POTREBUJEME SILNÚ OPOZÍCIU,ALE NIET Z COHO VYBERAŤ...
Pellegrini vraj zakázal Branislavovi Becikovi poskytovať rozhovory alternatívnym médiám..
Bol v Infovojne, v Zem&Vek, atď...
++++++++++++++++++
Keby naozaj jeho ovciam na ňom záležalo, boli by volali rýchlu zdravotnú pomoc.
Bol by odvedený tam, kam patrí.
Do bezpečia, pod sedatíva, psychotiká.
Možno ovce tajne dúfali, že ho trafí šľak?
Boli pasívne, konali so zotrvačnosťou, zo zvyku.
Blysol sa Róm Pollák ml, odporúčam vypočujte si zo záznamu jeho faktické poznámky. HANBA.
Kiež by sme sa dožili toho, že sa spojí opozícia.
Hnevám sa na Smer a Hlas-hoci ten mi je ukradnutý.
Hnevám sa za ich hladovanie za zákon o hospodárskej mobilizácii a zákon o kyberšikane.
HNEVÁM SA VEĽMI na nich, že NEPODPORILI MAZUREKOV NÁVRH ZÁKONA, že očkovanie musí byť striktne dobrovoľné a neočkovaní nesmú byť perzekvovaní.
Blaha vysvetľuje, že tam bol nejaký chyták...
KDE BOLI SMERÁCI? Mohli si to vydiskutovať!!!!
Kolaborujú s opozíciou, Harabin má pravdu.
TU JE LINK NA TA3.
Diskusie za zúčastnil rómsky splnomocnenec, Pollák ml, zástupcovia nižších územných celkov, Mazurek, KTORÝ BOL HNEĎ ZADUPANÝ, hoci mal pravdu, plus zhodu s 2 účastníkmi diskusie.
A pozornosť venujte cigánstvam Polláka ml., Róma.
Akože nikto nič?
Proti tomuto bojujú dva subjekty, Koltlebovci a Republika.
Za to sú "fašisti".
Mazurek disponuje podkladmi, ako sa tunelujú dotácie a fondy pre Rómov.
Viete, aké mená figurujú v týchto zlodejinách?
Napríklad riaditeľ knižnice v Martine.
Ravász.
A europoslanec Pollák s jeho vypatlaným synom, poslancom Pollákom ml.
Odporúčam niekedy pozerať prenos z NRSR, presvedčíte sa osobne!
Pán Harabin, ctím si Vás ako excelentného právnika.
Robíte skvelú osvetu pre občanov, ktorí sa dennodenne boria so šikanovaním touto vládou.
Počúvam Vás v Infovojne.
Chápem, že ste zažili rôzne príkoria a máte voči Smeru, ĽSNS, REPUBLIKE neprekonateľné vnútorné animozity. Chápem, že nie ste profesné činný a prečo.
Dokonca som za návrh Adriany Krajníkovej uznať Vás, ako nášho osobného prezidenta.
Vyrušuje ma a myslím, že si škodíte tým, že trieštite opozíciu.
My, národ, ju potrebujeme ako soľ.
Škoda, že nedokážete v tejto oblasti potlačiť vlastné ego. Je to obrovská škoda
Pre nás, aj pre Vás.
Koalícia by sa dohrýzla do krvi, tak sa nenávidia.
V rozhodujúcich chvíľach však držia spolu.
A vyhrávajú.
Toto ma hodne bolí.
Aj účelové spojenie sa je lepšie, ako boje v opozícii
Ďakujem.
Očkuje sa podmienečne schválenými "vakcínami".
RUSKO MÁ SVOJE VAKCÍNY OFICIÁLNE SCHVÁLENÉ.
S názorom súhlasím.
Kde by sme došli, keby štát nariadil napríklad vybratie oka?
Súhlasili by sme a zapojili sa do lotérie?
Ľudia nebláznite, nebojte sa, vydržme!
Niekde v príspevkoch napísal diskutér, že existujú tajné zmluvy s výrobcami vakcín, že štát prevezme zodpovednosť za nežiadúce účinky vakcín.
Tentokrát súhlasím s Igorom Danišom.
Koľko a čo nasľubuje úskočná krysa kajúcnikom, aby dosiahol svoje?
Lenže potom nepôjde Matovič cez palubu.
Potom bude KRÁĽOM.
Baží po sláve a toto je jeho métou, čo ho ženie.
Aj keby sa mal sám stať kajúcnikom.
Koľko bude platiť ten test?
Nebojme sa!!!!!!
Zo zákona musia ošetriť každého pacienta.
46 rokov platenia odvodov je dosť pádny dôvod aby ma ošetrili!
To, čo robia, je len skúška našej odvahy.
Nesmieme to vzdať.
Musíme vydržať.
Môj osobný - súkromný prezident Harabin nám poradí.
Nebojme sa.
Neodpadávajme jeden po druhom. Len v jednote je sila.
Nesmú nás zlomiť.
Ešte nás je veľa!
Áno, netreba sa báť!
Vydržíme.
Inej cesty niet.
Odporúčame