Zaplatíš si ju.
Nič nie je zadarmo.
Príliš ľahko sa vzdávame slobody.
Zaplatíš si ju.
Nič nie je zadarmo.
Príliš ľahko sa vzdávame slobody.
Tí, ktorí odolávajú, budú segregovaní.
Tí, ktorí naleteli, sa budú - ak prežijú - očkovať stále dokola.
A budú si to platiť.
Osobne sa cítim v spoločnosti očkovancov nekomfortne.
Koľko bude trvať platnosť ho testu?
Boja sa ho odvolať, dnes to bola riadna fraška.
Drží ich všetkých za gu.le.
Keby tí voliči nemali takú krátku pamäť.
Mať tento hnoj opäť v parlamente, platiť ich?
Ani ten najsilnejší sado-maso by ich nebral.
Len tí naši spoluobčania...
Jurizet: ++++++++++
Pražský výběr robil dobrú muziku.
Kocáb mi ich zhnusil, platňu nepočúvam...
Bejvávalo.
Strana Žaluďov ide predkladať ...
To sa Remišová nedoplatí.
Lepšie dopadne Kolík, tá ide na rozkrádačky mazane...a mieri do PS...
Miroslav Kollár, blábláblá.
To je veľmi smutný román.
Aj naša "sloboda" má pre mňa trpkú príchuť.
Prevádzky schopnosť si neudrží ten, ktorý bude ohrozovať životy zamestnancov smrtiacimi šmejdami zvanými vakcina!
Ak to niekto na zamestnancoch vymáha, nech si dajú podpísať potvrdenie, ŽE ZAMESTNÁVATEĽ PREBERÁ ZODPOVEDNOSŤ ZA NEGATÍVNE UCINKY NA ZDRAVÍ, RESP. SMRTI.
Matovič možno narážal na schopnosti Krvavej Mary.
Tá rada poslúži, ak sa chce dať odkrágľovať...
Poslanec Blaha zverejnil rozsudok.
Zažaloval Matoviča za "mydlenie barana."
Súd nariadil Matovičovi, aby sa Blahovi verejne ospravedlnil v NRSR!
Čo myslíte?
Má gule len urážať? Alebo sa aj ospravedlniť?
Tipujem, že sa neospravedlní.
Hrozí mu pokuta za pohŕdanie súdom!
Len kto ju zaplatí, milí daňoví poplatníci?
On je bezdomovec a výplata chodí Pavle.
Budeme sa mu na pokutu skladať????
Archivár, aj ty si to uži.
Dlho to trvať nebude.
Psychicky chorá politická mŕtvola potrebuje sanatórium.
HNUS, maximálne dno.
Matovič je od.roň a hulvát.
Kollár je členom PS, neomarxista, toleranciu ich vyučuje Irena...
Zľudovelo to aj medzi deťmi.
Už si nenadávajú do somárov, ale do Matovičov.
Máme pod oknom ihrisko, kde hrávajú florbal.
Keď počujeme, ako sa titulujú, spraví nám to náladu a odpustíme im ten hluk, ktorý robia.
Matovič sa na svoje stádo vykašle.
Členovia hnutia majú pre neho cenu ako jednorázová vreckovka. Po použití ich zahodí.
O ďalšej politickej kariére neuvažujú, zdravý rozum má z nich málokto.
Pozerám prenos z NRSR.
Naozaj je veľká hanba všetkým, ktorí túto lúzu navolili. A my ich musíme platiť.
Takto hlboko v hnoji Slovensko ešte nebolo
Moja skúsenosť z 10 ročného života v Rakúsku:
Vždy ste sa dopočuli z médií, alebo z novín, KTO spáchal trestný čin.
Meno nebolo vždy uvedené, len iniciály.
Ale národnosť, resp. pôvod vždy.
U nás sa NESMIE písať,koľko deliktov a trestných činov páchajú naši usilovní občania z osád.
Súd v USA zrušil plošné očkovanie.
Dočkáme sa?
Pravda zosmolila účelový článok vhodný tak akurát na ohlupovanie detí základných škôl.
Nič nie je čierno-biele.
Kde sú kvalitní novinári, ktorí by dokázali ísť do hĺbky a presne pomenovať problémy?
Ak nie sú schopní písať, mali by do diskusie pozvať Chmelára, alebo Hrnka.
Úbohosť.
Re: fry
SMER a HLAS ZRADILI!
Nepodporili Mazurekov návrh zákona ktorým sa zakazuje povinné očkovanie, perzekvovanie nezaočkovaných!
Presná trefa pre sprostaňu Tiskarienka.
Ona bude žiť večne? Po GMO srač.ke?
Nielen že sa nakazí. Benefitom bude trvalé zničené zdravie.
Tollica blbá.
Nefiguruje jej meno na proteste proti zadržaniu nácka Romana Prataseviča?
Potom je to obhajkyňa fašizmu ako Krvavá Mary.
Rovnaká krvná skupina.
Odporúčame