Ksukol, okrem diakritiky máš v príspevku 5 chýb.
Ksukol, okrem diakritiky máš v príspevku 5 chýb.
Novinka:
Mikulec predĺžil Matovičovi ochranku.
Vraj nebezpečenstvo stále trvá.
Nebezpečie nepominie, Matoviča čaká v lepšom prípade sanatórium, v horšom basa, alebo bude utečencom.
https://ria.ru/20210702/belorussiya-17396633…
Bielorusko zatvára hranicu s Ukrajinou,
odkiaľ sa do Bieloruska dostáva veľké množstvo zbraní.
Mnohé republiky banujú za ZSSR.
Čítam príspevky na ruských stránkach.
Je emotívne čítať príspevky obyčajných ľudí, ktorí spomínajú, ako si boli všetci bratia dnes sa zabíjajú napríklad kvôli vode.
Píšu Putinovi, aby zobral späť.
Fandím tejto myšlienke.
Lukašenko si vybral dobrú cestu.
++++++++++++++
Blahoželám pán prezident Lukašenko k prejavu.
Ste PÁN prezident!
Bielorusi majú kvalitné školstvo a zdravotníctvo ZADARMO.
Ceny cca ako v Poľsku alebo u nás, avšak kvalitu potravín oveľa vyššiu.
KEBY SA TO DALO, OKAMŽITE EMIGRUJEM.
Prečítajte si názor JUDR Drgonca, emeritného sudcu Ústavného súdu:
Táto fašistická vláda MUSÍ SKONČIŤ.
Kedy NAKA vykopne dvere MIKULCOVI?
Je usvedčený z toho, že si pýtal úplatok!
Je to vo vyšetrovacom spise!
Je toto očista?
Kto im to verí.
Bola otázka času, čím si kúpia Makóa, aby vypovedal proti Ficovi.
Ak je to pravda, patrí im všetka česť!
Kiska, prezident, pritom daňový podvodník a úžerník! Úžasné! A Smer je zlý?
Chválim ich!
Domnievam sa, že tieto informácie niekto vyniesol Kiskovi.
Sorošovci ho rýchlo ratovali pokusom o štátny prevrat.
Neverím, za tejto vlády si nik netrúfne vyšetrovať daniarov v Poprade a priľahlom okolí!
Trezedman, už si sa dnes poklonil BLM + LGBTI?
Už si svojim čiernym bratom oblízal nohy?
Tak mazaj zbierať loptičky a nestaraj sa do našej politiky.
RADŠEJ TRÉNUJ GRAMATIKU
Tie tvoje primitívne príspevky sú plné chýb.
A pôsobia ešte spros.tejšie.
Nepodsúvaj tomu vagabundovi výhovorky.
Želám si, aby o celej kauze písali zahraničné médiá!
TASR je bohužiaľ cenzurovaná...
Bolo by žiadúce, KEBY O CELEJ KAUZE PÍSALI ZAHRANIČNÉ MÉDIÁ!!!!
TASR, čo vy na to?
Kto vás cenzuruje?
Kalioskop, pacienti budú odsúvaní.
Pani doktori budú zarábať!
Super, Hipokrates nič nevidí...
Slovensko NEMÁ PREZIDENTKU!!!
My platíme zbytočnú Sorošovu o.nucu.
Názor Chmelára, veľmi výstižne popísal, kto okupuje prezidentský palác.
Vždy mi je smutno FÉNIX 876,
keď vidím, ako sa ľudia dokážu spojiť a bojujú za svoje práva.
Očakávam v napätí, či na protest do Bratislavy 10.7. príde aspoň 1000 ľudí.
Pripomeňme si oceneného Čakana:
https://m.facebook.com/ing.milan.uhrik/video…
A matku, ktorá bojuje za deti:
Odporúčame