Pekne spievajú koordinovane Matovičovi a Lipšicovi a Kyselovi kajúcnici...
Matovič to má spočítané, ľudská troska a politická mŕtvola. V obrnenom vozidle. S ochrankou.....
Basu mu prajem viac, ako sanatórium.
Pekne spievajú koordinovane Matovičovi a Lipšicovi a Kyselovi kajúcnici...
Matovič to má spočítané, ľudská troska a politická mŕtvola. V obrnenom vozidle. S ochrankou.....
Basu mu prajem viac, ako sanatórium.
Koho dáva sledovať Matovič, Lipšic, Mikulec, atď.????
Inak celkom škoda, že to nedosiahli do zdárneho konca. Úžerník, pašerák zbraní a pozemkový mafián by mal sedieť v base.
PS: koordinovať kajúcnikov a ich výpovede. Tohto sa dopúšťajú aj naďalej.
Čo ešte darujú Makóovi aby usvedčil Fica?
Otras, čo sa tu deje za výdatnej pomoci PRESSTITÚTOV.
Skús žiť tu...to sa nedá ani so zaťatými zubami!
Od volieb túžim odísť. Bohužiaľ, v rodine nemám podporu. Každý normálny človek je zúfalý a chce predčasné voľby.
Mám z nich strach. Pokiaľ sa nezmení volebný systém, je to o ničom.
Bohužiaľ, Slováci sú schopní navoliť HLAS+PS+SAS. A to bude iný, sofistikovaný fašizmus.
Takže ja vstanem a pôjdem voliť...
Ak bude kandidovať Harabin, dám mu hlas.
Ak nie, tak SMER, alebo Republiku..
Riadna dilema...
Prosím nick DUSOR, aby mi vysvetlil túto vetu.
Nechápem, ako ju myslel-a.
Po referende iba uvidíš fiasko Ficovho , Jamkolíčkovho štekania na mesiac....
Voľby budú mať zmysel až potom, keď sa zmení volebný systém.
Sme de facto nútení voliť menšie zlo.
S ohľadom na túto vládu pre mňa neostáva nič iné, ako voliť Smer.
Obávam sa, že vznikne koalícia HLAS+SAS+PS.
Oberratlík Pellegríni je nebezpečný rovnako ako milovníci USA+NATO+EÚ v PS.
V prípade, že bude kandidovať Harabin, budem voliť jeho.
Ďakujem aj Tebe, Area52, tvoje príspevky a názory nikde nevynechám!
Výborný článok, ďakujem Ivan Hečko.
++++++++++++++++
Očkovanie podmienečne schválenými vakcínami, od ktorých každý dáva ruky preč, by malo byť striktne dobrovoľné.
Vieme, ako sa zametajú nežiadúce účinky, úmrtia...
Očkovanie detí je ZLOČIN proti ľudskosti.
A liečenie?
Mám vyše 46 odrobených rokov - tak mi to vypočítali pri odchode do dôchodku.
Človek, ktorý celý život platí odvody má bez debaty nárok na zdravotnú starostlivosť.
Bez ohľadu na nemoc - tá si nevyberá.
Poznám 87 ročného stolára, fajčiara, skoro doteraz bicykloval. Je OK.
Poznám aj prípad dieťaťa, ktoré sa narodilo choré. Poznám aj prípady detí poškodených po očkovaní (autizmus, diabetes).
Poznám prípad účastníka nehody, ktorú zavinil, ostali mu trvalé následky.
Takto posudzovať, kto má - nemá nárok na ošetrenie a liečbu je scestný.
Každý má nárok!
Ja sa držím rád Mesíka.
Očkovať sa nedám.
A ak niekedy, určite nie mRNA "vakcínou."
Kovid oslabuje a očkovať sa proti niečomu, čo má smrtnosť 2 promile je hlúposť. A rozmar deb.ilov, ktorí sa hrajú na bohov.
Pekný deň!
Slováci dúfajú v referendum.
A šmahom ruky zvolia PS+SAS+HLAS!
Pri takejto perspektíve radšej nechcem predčasné voľby.
Ak, tak budem voliť Smer/Republika.
Pokiaľ sa nezmení volebný systém, sú voľby zbytočné.
Ak bude na kandidátke Harabin, podporím jeho.
Konal a koná v čase kovid šialenstva, dodáva nám odvahu a právne rady.
Matovič aj s Lengvarským úspešne VYŽENÚ z nemocníc sestričky a lekárov.
Bravó. I.d.i.o.t.i.
Matovič aj s Lengvarským úspešne VYŽENÚ z nemocníc sestričky a lekárov.
Bravó. I.d.i.o.t.i.
Štefan +++++++++
A radšej Fico ako Pellegrini!
Bude oveľa nebezpečnejší než Matovič &co.
https://www.aktuality.sk/clanok/905006/tajna…
Dnes si poviem, škoda, že Kiska a Matovič nebručia v kolúznej väzbe.
Podplatení KAJÚCNICI PODPÍŠU VŠETKO, čo im hlavný mafiáni nadiktujú.
Očista mala začať GORILOU.
Mikloš je poradcom svojho ex-podriadeného Shulíka. Dzurinda, Malchárek, Bubeníková, Lipšic si užívajú slobodu...
Manipulácia so svedkami, smrť Lučanského, smrť vojaka Kemlageho, právnika Krivočenka, manipulujú súdnym procesom s Kočnerom a Zsuzsovou. Cosa Nostra sú amatéri proti tejto vláde.
NESCHVÁLENÝMI vakcínami nesmú násilím očkovať.
Dokonca ani šikanovať ľudí testami, keďže NIE JE NÚDZOVÝ STAV!!!
Hlucháňová, Repa, hanbite sa.
Neviem - neviem, či to nie sama Hlucháňová, LEBOFICOLEBOFICO
Odporúčame