Pozrite si trio Krčméry, Mikulec, Lengvarský.
Čo uniklo, keď si šuškali:
Pozrite si trio Krčméry, Mikulec, Lengvarský.
Čo uniklo, keď si šuškali:
Viete čo? Ja si myslím, že by mali vpustiť na štadión len očkovaných a práve ich mali testovať.
Uvidíme v jeseni, koľko zaočkovaných sa nakazí a umrie. Vieme, že sa nelieči.
Práve preto vymýšľajú akože nové varianty/mutácie kovidu.
Peková tvrdí, že to sú NOVÉ vírusy.
Nie mutácie.
V tejto situácii sa vaxeri sami dobehli.
Majú v sebe vakcíny, ktoré nechránia.
A preto sa podsúva, že za to môže nová mutácia. Vakcíny nechránia, skôr ohrozujú život.
Už teraz Krčméry odporúča 3. dávku.
ŽIADAM O ÚČINNÚ LIEČBU KOVIDU IVERMECTINOM.
Účinkuje na všetky staré, nové, resp. zmutované vírusy! Má zanedbateľné vedľajšie účinky.
Nezabíja!
Podporte prosím petíciu za liečbu kovidu IVERMECTINOM. Zdieľajte. Vďaka.
SEARO, COVID JE LIEČITEĽNÝ.
Ale nie oximetrom ( vďaka p-rezidentka), ani rúškami či respirátormi. A už vôbec nie vakcínami!
Kovid treba ihneď liečiť v začiatkoch zatiaľ najúčinnejším liekom s minimálnymi vedľajšími účinkami. IVERMECTINOM.
Ten nám ale nechcú dať.
Prečo?
Nezarobili by na vakcínach.
Sú štúdie, sú dôkazy o jeho účinkoch a oni ho neustále odmietajú sprístupniť širokej verejnosti.
Prečo?????
Pozrite si, ako stratégiu očkovania detí argementačne rozsekal Igor Bukovský.
A čo takto poslať tým, ktorí si "vyžrali" a zničili svoje krajiny ANTIKONCEPCIU? Reaguje Václav Větvička. Odvtedy je na čiernej listine.
Kedy bude chladnokrvný Leguán informovať, či pripravil metodiku liečby, nemocnice, personál, stratégiu nepredstavil!
Nemá čas!
Organizuje vyvražďovanie detí od 12 rokov.
Ktorý náš poslanec zabojuje takto?
Nesúhlasím, paprdo, na Slovensku + 10 000 ľudí zabila vláda. Neposkytovaním zdravotníckej pomoci. Liečili? Cez telefón, maximálne. Ak sa človek dovolal.
To BOLA genocída. Plus vyrábali ďalších a ďalších nakazených nezmyselným testovaním.
NEPOSKYTOVALI účinnú liečbu.
P-rezidentka robila reklamu na oximetre. To je čo za liečba?
Sú priamo zodpovední za to, že prakticky vymreli mesto s ± 10 obyvateľmi.
Držím palce advokátovi Weisovi a iným právnickým kapacitám, ktoré chcú vrahov dostať pred Norimbergský tribunál.
Vieš, koľko médiám naliali peňazí za propagáciu očkovania. Sú poslušní otroci za judášske peniaze. Je nechutné sa na to pozerať, ale tak im treba. Nech sa dusia.
Pripomína mi to SLOVENSKO.
P-rezidentka na tom maká.
Teóriu ovládame.
NEDOKÁŽEME ju akosi pretaviť do reality.
Ani vypovedanie poslušnosť podľa článku 32 Ústavy, ani generálny štrajk, ani boj za účinnú liečbu kovidu IVERMECTINOM, NIČ...
Dá sa povedať že spolupracujeme na vlastnom vykynožení.
Prosím, urobte klik a PODPORTE PETÍCIU ZA LIEČBU KOVIDU IVERMECTINOM. Zdieľajte.
Má minimálne vedľajšie účinky, je účinný a nezabíja, ako vakcíny. Pomôže aj očkovaným, ktorí sa nakazili.
Peto37, súhlasím.
Najhoršie je, že už nemáme opozíciu.
Prešli 2 fašistické zákony!
Zákon o kyberšikane a zákon o hospodárskej mobilizácii.
To, čo nám politici urobili, prinesie hrozné časy.
2 PCR TESTY MESAČNE GRÁTIS.
Teraz by mala vystúpiť Tabak.
Blábláblá.
Matovič chce domíňať testy, to je jasné.
V ČR majú občania 2 (nerelevantné, ale zahraničím uznávané) testy zadarmo.
Prečo si ich majú naši dovolenkári platiť?
Roman, niečo o našej kultúrnej obci:
Robert Roth. Za neznámych okolností sa mu obesila manželka, mladá, talentovaná herečka.
Roth bol DOMA.
https://www1.pluska.sk/soubiznis/domaci-soub…
Tiež by mu mali vymyslieť nejakú cenu!
Nie sme právny štát!
Bohužiaľ.
Aj mňa pohoršilo, čo vykonala Rada Európy.
Navaľný, Pratasevič a Cichanovská sú marketingové netvory stvorené len na to, aby mohli byť uvaľované sankcie na Rusko a Bielorusko.
Pomaly, ale isto sa ukazuje, že byť členom EÚ je zahanbujúce.
EÚ by nemala mať parlament, ktorý rieši prdy kráv, psov na reťazi a kvázi "ceny", MIGRANTOV, zasahuje tvrdou päsťou politiku suverénnych štátov, atď.
EÚ má význam len v hospodárstve.
Nenachádzam slov, ako ťa potešiť.
Asi máš nízko nastavený pud sebazáchovy.
Vzdal si to.
Ťažko povedať, čo ti je a prečo sa oddávaš iba utrpeniu.
Zvyk?
Diagnóza?
Rakúsko zareagovalo.
Prijalo zákon, že 30 percent obeživa musí tvoriť hotovosť.
Mali by to urobiť všetky dobré vlády.
Ak nebude existovať hotovostný platobný styk, skončíme zle.
Jednak bude regulovaná - nastavená výška platieb, na druhej strane, ak budeš mať obnos v hotovosti, nebudeš mať možnosť realizovať hotovostnú platbu.
Štát ti bude riadiť spotrebu, resp. ťa vypne.
Je to veľmi nebezpečné.
S takto bojuje za deti poslankyňa Rakúska:
https://www.infovojna.sk/article/video-posla…
Dnes Smer predložil v NR návrh na zrušenie očkovania detí od 12 rokov.
Koalícia ho zhodila zo stola!
Odporúčame