https://www.infovojna.sk/article/video-posla…
To sú poslanci, ktorí milujú vlastné deti.
https://www.infovojna.sk/article/video-posla…
To sú poslanci, ktorí milujú vlastné deti.
Nepovedal Matovič či si dá tú istú vakcínu ako Boris Kolár?
Ten sa pochválil v rádiu Expres, že sa očkoval
PFIZER Z(S)ENECOU!!!!
Prečo kritickú preľudnenosť neznižujú ANTIKONCEPCIOU?
Ktoré krajiny a národy spôsobujú preľudnenosť?
Ak prežijú Jarčuška, Krčméry, p-rezidentka a iní, ktorí začali robiť reklamu vakcínam, potvrdí sa, že dostali PLACEBO.
Nie je reálne, žeby po vakcíne Krčméryho mal doteraz TEP. Pozrite sa neho, vakcíny odfajčili iných borcov. Je až hyperaktívny, pozrite, ako sa chová, keď si myslí, že sú mikrofóny vypnuté.
Krupa, ten bojoval za nevyšetrenie vraždy generála Lučanského.
Ten, ktorý v Sobotných dialógoch KLAMAL, že IVERMECTIN NELIEČI.
Dochádzajú mu zbrane a uchyľuje sa k obľúbenej metóde vládnej chunty. KU KLAMSTVÁM.
Slizký had.
Player, očkovanie MUSÍ BYŤ DOBROVOĽNÉ.
Právo sa nevykoná na NEPRÁVE.
Keď všetci zločinci, tak začnime GORILOU.
TY, ŠARŽA, kde žiješ? Kto začal s rozkrádaním?
Mečiar a DZURINDA, MIKLOŠ, MALCHAREK, BUBENIKOVÁ, SULÍK, KRAJNIAK, atď atď.
Chudák Repa, ešte stále nepochopil, že táto vláda končí.
Mal by urýchlene prezliecť kabát, lebo je maximálne trápne obhajovať túto juntu.
Ako by sme potom trestali bezpríznakových prenášačov?
Ako by sme trestali pozitívnych s negatívnym testom?
WHO neodporúča PCR testy.
ATG testy len pre tých, ktorí sa cítia chorí, resp. v ohniskách.
PS: vo Francúzsku sa netestuje, na test sa musíte objednať len v prípade príznakov ochorenia.
(Zdroj: Slovák dlhodobo žijúci vo Francúzsku)
Ako to?
Veď očkovaným sa NEZVÝŠILI protilátky????
Na tomto argumente spľasol doktor PES.
Šplechli mu to do ksichtu praví lekári, ktorí sa nechcú očkovať a argumentujú práve takto!
Uz chápem, prečo pán Lakota považuje Sputnik za DNA vakcínu. Ďakujem.
PS: ak máte komerčné poistky, poraďte sa s agentom, či vám (pozostalým)vyplatia plnú poistnú sumu. Svojim podpisom ste súhlasili "úlohu testovacej myši. Každý dá od vás ruky preč.
A čo robí Ukrajina obyvateľom ruskej národnosti? Otvorene sa hlásia k fašizmu.
Navaľný: so svojou kompromitujúcou minulosťou je len nula, ktorá bytostne nenávidí Putina. U mňa nikdy nemôže byť hrdinom prostitút, ktorý sa zištne nechá zneužívať Západom. Je obyčajný klamár a defraudant.
Poslúžil Západu, Rada Európy mu udelila "cenu" a využíva ho s cieľom uvaľovať na Rusko sankcie.
Rakúsko robí rozumné rozhodnutia, vyplňuje diery na trhu po štátoch, ktoré kvôli sankciám dostali od Ruska recipročnú stopku.
Navaľný, Cichanovská a Pratasevič nikdy
nebudú hrdinovia.
Sú to predajné štetky.
To je krásne.
A tak trochu fikcia.
"Osud za nás karty míchá,
jak je rozdá,
budem hrát.
Člověk žije dokuď dýchá.
Dokuď dýchá, musí hrát."
Viem o tom.
Keďže ide o SPUTNIK, ide jednoznačne o ochranu zamestnancov jednotlivých infraštruktúr.
RUSI NEOČKUJÚ mRNA vakcínami!!!!!
Toto je VRCHOL!
Pravdu má Fico, keď hovorí, že nech vláda príjme zákon, že členovia vlády môžu okrádať aj s rodinnými príslušníkmi Slovensko.
V tomto prípade ide jasné o nástrčné osoby.
Kto podá trestné oznámenie?
KDE JE NAKA?
Toľké roky sa naťahujú spory kvôli zločincovi Kováčovi ml.
Podvodníkovi sa odmenili dobrými flekmi v zahraničnej politike.
"Svätá trojica" Krčméry, Lengvarský a Mikulec.
Pozrite, ako si šuškajú a čo si šuškajú, keď si myslia, že sú vypnuté mikrofóny.
Odporúčame