Ruky preč od našich detí.https://www.infovojna.sk/article/video-posla…
Ruky preč od našich detí.https://www.infovojna.sk/article/video-posla…
Pán Eštok, strana Hlas sa vôbec nevyjadrila k vyhláseniam p-rezidentky na tému, že malé štáty EÚ by nemali rozhodovať vo "veľkých veciach", čím sa postavila za názor, že nemáme mať právo veta!
Vy p-rezidentku šanujete.
Nepáči sa mi to.
Pýtam sa, kde je NAKA?
Prečo nevykopla dvere MIKULCOVI, keď existuje písomný doklad o tom, že si pýtal úplatok 10-15 tisíc €? Hodinky sú pravé. Klamal. Klamal vo veľa veciach.
Prečo nevykopla dvere u KOLÍKOVEJ?
Prečo nevykopla dvere u HERÁKA, keď sa v priestoroch vlády potulujú jeho kamaráti, veselo ovplyvňujú svedkov v jeho prospech a maria vyšetrovanie?
Kedy vykopne NAKA dvere KOLÍKOVEJ, MMIKULCOVI, KTORÝ JE PÍSOMNE USVEDČENÝ O PÝTANÍ SI ÚPLATKU, HERÁKOVI, ktorého priatelia VEREJNE ovplyvňujú svedkov v jeho prospech?
Koho chcete teraz balamutiť, Mária Beňová.
Všetkých vás, čistých ako ľalia si počká po výmene vlády peklo!
Za testy, za zomrelých bez liečenia, za krivenie Ústavy SR, podvody s hlásením počtu kovidových pacientov do EÚ.
Čerešničkou bude nákup brakových testov cez trnavskú firmičku.
Že vás, Mária Beňová, hanba NEFACKÁ.
Inteligentné vystupovanie, pôsobí seriózne.
Viac, než Matovič, Naď, Mikulec, Sulík, Gröhling, Lengvarský, Kolík, Remišová, Gröhling, Krajniak, atď.
Fico: očakávame, že NAKA vykopne dvere do KOLIKOVEJ, MIKULCOVI A HERÁKOVI.
Ten posledný si pomocou priateľov zháňa svedkov na obhajobu a TOTÁLNE ovplyvňuje svedkov, čím marí prácu orgánov činných v trestnom konaní.
A to nie je všetko.
Príde na rad Matovič, Krajči, Mikas, a ďalší a ďalší.
SaS je jeho zamestnávateľ.
Sulík potvrdil, že potrebujú kapacity, ľudí, ktorí tvoria "pamäť" a preto nevyhodili všetkých pôvodných zamestnancov.
Inak Andreja Holáka prepustili!!!
RTVS, hlavné večerné správy:
MENOVANÝ BOL PREPUSTENÝ A ODKRÁČAL PO SVOJICH.
Tu je veľmi racionálny názor, ako zastaviť migrantov, ktorí si doslova "vypili a vyžrali" svoje územia.
Najjednoduchšie je odsťahovať sa do Európy.a stačí im dať toto:
++++++++++++++++++++
Vakcína - cesta k večnej slobode.
Očkovanci kapú a niekto si mastí vrecká!
Čo s poloprázdnym Slovenskom?
Jaaaaj, veď migranti čakajú na prázdne domy, byty...
PS: https://www.saveurope.cz/petition
Podporte petíciu EÚ proti migrantom.
Fiona nás zradila...
Ty sám si pošahaný nevychovanec, troll odporný.
KDE JE ÚČINNÁ LIEČBA?
KDE JE PRÍPRAVA NEMOCNÍC A PERSONÁLU?
Si rovnaký, ako mentálne poddimenzovaní jedinci, ktorí sa hrajú na vládu a zahrávajú sa s našimi životmi.
KOMU IDE O ĽUDÍ?
IDE PREDSA O PRACHY.
Bukovský im naložil pediatri fašisti idú po deťoch.
Archibald, video stiahli...
truthseeker +++++++++++
AG testy sú pofidérne a PCR testy neodporúča WHO, nie sú relevantné.
Najlepšie - ak už - je rúško.
A účinná LIEČBA!!!
Slováci, NIKTO z vás nespomína účinný Ivermectin.
Určite neublíži, ani nezabije ako vakcíny.
Podporte petíciu za LIEČBU KOVIDU IVERMECTINOM. Zdieľajte. Ďakujem.
Nezabúdaj, COVID PAS ako prvý navrhol v EÚ neomarxista z PS, fanatik Šimečka.
Sabaka by mal vystupovať pod pravým menom
Je to PES (v preklade).
Pozrite sa na neho, do jeho očí.
Neviem, či má Aspeger, alebo je psychopat. Normálny isto nie je.
Ide mi z neho na zvracanie.
Tlačová beseda SMERU, aj o očkovaní:
Žiadajú NR aby pozastavila očkovanie detí od 12 rokov.
Hádajte, ako sa k tomu postavili poslanci koalície?
Odporúčame