Nesledujete, kto je vyvolený?
OBERRATLÍK jamkatý, Raši MZ.
Údajne ho chcú odvolať.
Je fakt nepoužiteľný, taká jednorázová vreckovka je užitočnejšia.
Fiona bojuje proti referendu.
Servilný ÚS jej vyhovie. Niet sa čoho báť.
A keď skončí 4-ročné volebné obdobie?
Slovensko UŽ NEBUDE EXISTOVAŤ!
A ak áno, NESMIE VYHRAŤ OBERRATLÍK!!!!
NIKTO Z KOALÍCIE!
LEN JEDNA VEC SA KOMPLIKUJE.
OPOZÍCIA ZRADILA A SPLYNULA S KOALÍCIOU.
Trezedman, čímže ste nadopovali džova bidena, aby zvládol stretnutie s momentálne najlepším politikom planéty Vladimírom Vladimírovičom Putinom????
Krvilačný úbožiak a vraj pedofil...
Tvoj idol, určite!
Blaha si zarába inteligenciou a ty, úbožiak, trollovaním.
Ty si úžasný intelektuálny prínos pre spoločnosť.
Fakt!
Pre sektu oviec matovičových.
Pre prípad, že by si zázrakom objavil chybu, tak aby bolo jasné:
Malé písmeno uvádzam zámerne!
Slovensko prišlo o 2 opozičné strany.
Opozícia nám zaniká. Resp. splýva s koalíciou.
Zradili nás tým, že podpísali zákon o hospodárskej mobilizácii a zákon o kyberšikane.
Načo referendum, keď nás zradili tí, kvôli ktorým sme podpisovali petičné hárky?
A ak by sa aj konalo, ako veriť opozícii, že nás nezradí opäť?
Poslúžime, navolíme a tým sme skončili.
Kým sa nenájde pronárodná strana, ktorá odprisahá, že zmení volebný zákon, strácam chuť byť volebnou ovcou.
Aj keď mi dochádza, že väčší idioti už pri moci byť nemôžu, leda žeby vyhrala PS.
Domnievam sa, že si M. Kuric.
Za chyby sa pyká, to si si uvedomil a prijal si to.
Ale zažívať týranie v rozsudku nemáš.
Skús to ako Navaľný, cez mimovládky.
Rozhodne neostaň ticho.
Prajem ti, aby ti niekto pomohol.Verme, že sa nájde!
++++++++++++++++++
Slovensko nie je právny štát a nemá prezidentku!
Za veľmi potrebné považujem prijatie zákona, ktorý by všetkým mimovládkam financovanými zo zahraničia udelil štatút zahraničného agenta.
K téme článku: súhlasím, musí sa všetko verejne vyšetriť. Kladiem si otázku kým? Ujmú sa iniciatívy podpísaní pod petíciou? Mohol by pomôcť Štefan Harabin.
On je autor tejto myšlienky: (parafrázujem).
Slovensko nemá opozíciu. Táto koalícia chodí na US ambasádu prednými dverami, predošlá chodila zozadu.
Píšeš mi zo srdca Axon.
Nezmierim sa s tým, že priateľský vzťah k Rusku označujú termínom "rusofil", čo má byť dnes nadávka!
Hanbím sa za našu vládnu koalíciu, p-rezidentku,rôzne mimovládky a aj za tých ľudí, ktorí sa nechávajú zmanipulovať a ani nevediac prečo, nenávidia a dehonestujú Rusko.
MIKULEC BOL, JE A VŽDY ZA KAŽDÝCH OKOLNOSTÍ
BUDE
ZÁSADNE
NEVINNÝ.
HARABIN predpovedá, že ak Pčolinský pôjde na Európsky súdny dvor pre ľudské práva, budeme sa skladať na odškodné!
Harabin vyhral pred ESĽP všetky žaloby.
Podhodili mu fejkové hodinky?????
A kto bol jeho obhajcom? Očistil ho Danielito?
Pri dôveryhodnosti štátosúdnej mafie prejde aj vražda!
Prekvalifikujú ju na samovraždu.
Podhodené dôkazy a sms-ky PRAKTIKUJE TÁTO VLÁDA.
A Naďov človek, exriaditeľ Ružomberskej vojenskej nemocnice, istý chladnokrvný Leguán, ktorý odohral zamestnancom mobily, aby sa pravda o jeho zdravotnom stave nedostala na verejnosť.
Má v tom prsty Naď, Kolíková a celá tzv
VLÁDA ČISTOTY.
Ani brániť sa nemohol, hoci to navrhoval!!
Ako s ním zaobchádzali?
Toto nikdy nezabudneme a budeme to opakovať dovtedy, kým Kolíková neprevezme zodpovednosť!
Má na rukách krv dvoch ľudí.
A spolu s ňou všetci, ktorí sa na tom podieľali a KRYLI ju a nezasiahli!
Lebo Fico sa nechce zaočkovať
Kedy toto vytiahne Mikulec na svoju obhajobu?
Vyjadrenia, ktoré vkladá do úst človeku, ktorý už nežije, ktorý sa nemôže vyjadriť sú nevhodné.
Marcel41+++++++++++
Nezabudneme, ako konala KOLÍKOVÁ a NAĎ
ŽUMPA.
Áno, INFOVOJNA.
Odmietam totiž sorošovské plátky denník Narkóza a SMEtisko! A ďalšie podobné.
Môžu vypracovať znalecký posudok NEZNALCI?
Už toto sa prieči zdravému rozumu.
Je to vôbec ZÁKONNÉ?
https://www.infovojna.sk/article/alena-zsuzs…
Alena Zsuzsová má strach.
https://www.infovojna.sk/article/video-zsuzs…
Toto bezprávie sa deje pod taktovkou Daniela.
Odporúčame