*Škoda, že umrel Peter Švec.
On bol podľa môjho názoru čistý človek.
Máme ich veľa, ale sú to silné egá, trieštia sa čo je škoda.
*U Tarabu vidím inteligenciu, zmysluplné reakcie, mňa osobne ničím neruší.
Odfotiť sa s Kamenickým? Mňa to absolútne nevyrušuje.
*Spomedzi poslancov by mali byť vyhodení mnohí iní, ktorí majú nízke IQ, žiadne EQ, morálka a charakter sú pre nich neznámymi pojmami. Je ich drvivá väčšina.
Stále je dobré pripomínať si, že politikom sa neverí, politici sa kontrolujú.


