Kde je teraz Šeliga, ktorý vykríkal hodinky Robertovi Ficovi?
Kde je teraz Šeliga, ktorý vykríkal hodinky Robertovi Ficovi?
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=…
Tlačová beseda Smeru.
Vypočujte si prosím aj otázky novinárov a nátlak na Fica kvôli ne-očkovaniu!
N E C H U T N É.
PS: žena hodinky vyplatila v hotovosti.
Do redakcie Infovojny zatelefonoval poslucháč, ktorý potvrdil že Mikulcove hodinky sú pravé.
Boli riadne objednané, čakacia doba bola 2 mesiace. Prišla ich vyzdvihnúť žena. Poslucháč nevedel, či manželka Mikulca.
Poslucháč nadiktoval adresu predajne, ktorú vlastní expolitik zrejme Koncoš.
Hnusia sa mi médiá, ktoré sa SKUTOČNE podieľajú na banalizovaní káuz Mikulca, ktoré Fico dokladuje písomne.
Jediné pozitívum sú rastúce preferencie Smeru.
Mne sa nepáčilo liberálne spracovanie, dokonca v Česku bolo mnoho ľudí kvôli tomu urazených.
Súhlasím, seriál nesplnil očakávania.
Dopozerali sme ho doma nasilu.
++++ďakujem.
Raz si napisal blog o pripravenej dohode medzi Ruskom a Čínou ohľadom transportu strategických surovín podmorskou potrebnou cestou.
Bude zaujímavé sledovať, či sa priamo, alebo nepriamo, dostane táto téma do programu na stretnutí Putina s Bidenom.
Ďakujem za nás všetkých, pani Elena.
Cacok, mýliš sa, Čarnogurský zverejnil, že Dzurinda robí mimoriadne nebezpečnú politiku pre Slovensko. Cez nastrčených ľudí.
Pôsobí aj tu, aj mimo SK
Vypočujte si dnešnú Infovojnu.
Aj Baráneka (hoci bol kedysi KDHák) vyrušuje, PREČO politici a médiá hľadajú korupciu len od čias Fica.
Korupcia tu vznikla od dôb Mečiarizmu a trvá.
SÚHLASÍM s Baranekom: Fico je dnes politik č.1.
Fico robí opozičnú politiku.
Matovič sa potuloval v okolí Myjavy. Pavle natrhal kyticu z klinčekov lesklých, KTORÉ SU ZAKONOM CHRÁNENÉ.
Fotkou sa chválil na FB.
BUDAAAAJ, HALOOOO, POKUTUJ tohto komplexného nevzdelanca.
Každý potenciálny volič by si mal vypočuť Jána Baráneka:
Agentúrne prieskumy....
PODSÚVAJÚ výsledky!
Kto by volil Oberratlíka Pellegriniho?
Kto by ešte volil terajšiu koalíciu?
Bojujme za liečbu kovidu IVERMECTINOM.
https://www.peticie.com/iadame_uinnu_ochranu…
Zaručene nikomu nezničí imunitu, nepoškodí DNA.
Viete, že starým ženám 67-70 ročným sa po vakcinácii vrátila menštruácia?
Viem o dvoch prípadoch.
Haloooo, hľadá sa Baťová!!!
Kryje ju zatiaľ EMA a kryjú ju aj očkovaní.
Veď podpísali, že berú na seba všetky riziká....
Starí ľudia boli často dezinformovaní...
Vidíte Slováci...stojí vám za to vidina cestovania?
Čakám, kedy sa Lengvarský vyjadrí k tomu, ako bude riešiť nedostatok lekárov a sestier.
Či v koordinácii s ministerstvom školstva zvýšia počet prijatých študentov, resp. či uvažujú o zamestnaní zahraničných zdravotníkov.
Čakám márne!
Lengvarský sa zmohol len na zatváranie nemocníc a rušenie lôžok.
Tým sa stane zdravotnícka pomoc ešte nedostupnejšou!
Odskúšali si to v dobe kritickej situácie počas kovidu?
Si chorý? Skap! Zafungovalo.
Osvedčilo sa to, nik nie je braný na zodpovednosť.
Tak pokračujeme!!!!
Nepáči sa mi, že lekárska komora a únia sestier sú takí pasívni.
Odporúčame