VYVINIL SA.
ODVTEDY JE ZA ZAVINENÉ ZABITIE ČLOVEKA POSTAČUJÚCIM TRESTOM PODMIENKA.
VYVINIL SA.
ODVTEDY JE ZA ZAVINENÉ ZABITIE ČLOVEKA POSTAČUJÚCIM TRESTOM PODMIENKA.
Kuciak písal aj o novom hovorcovi Špecializovaného trestného súdu Danielovi LIPŠICOVI.
Tento hovorca má plat 110 000€ ročne.
Zabil chodcu a vyvinul sa. Je v treste.
A lieta vo všetkých špinavých kauzách na Slovensku. Ešte aj bezpečnostnú previerku získal PODVODOM.
Čo ste to porobili, občania, koho ste to navolili?
Slovensko, otčina naša, ešte do roku 2019 sa tu dalo dobre a spokojne žiť.
Ona / on nemá čo adresovať vyhrážky žiadnemu súdu a ovplyvňovať jeho rozhodovanie!
To čo sú za spôsoby!
Ešte je tu Európsky súdny dvor pre ľudské práva.
Zabudol si na Leguána, ktorý zdržiaval a zdržiaval očkovanie úplne bezdôvodne.
Potom nie a nie umožniť očkovanie pre ľudí 60+.
A pravidlo: zaregistruješ sa a týždeň NIČ!
Manželský pár. Každý má totálne rozdielny pin, či kód.
Takže je celkom možné, že sa budú očkovať na rôznych miestach. Ideme to urgovať.
Nemajú vraj záujemcov. A prečo preboha ani tých pár ľudí nevybavujú promptne????
SABOTÁŽ, až mám pocit nedôvery, či neprelepili nálepky na fľaštičkách. Alebo vakcínu neznehodnotili...
Bože, kde to žijeme.
Cítim sa ako v strednej Afrike, kde očkovacie komandá Krčméryho odchytávali detičky a mrzačili ich "vakcínami".
Omyl, dnes na INFOVOJNE informovali, že začali testovať vakcíny na deťoch od 6 rokov!!!!
Hovorí sa o úsilí únik coronavírusu prišiť Číne a hospodársky ju zničiť tým, že bude svetu platiť odškodné za škody spôsobené pandémiou.
Začínajú testovať vakcíny na deťoch od 6 rokov!
Ale kam?
Nikto ich nechce.
Ak sa po očkovaní objavia nežiaduce účinky, ŠÚKL ignoruje hlásenie. Trvá cca 1 týždeň, kým sa ozvú!
Myslím, že keby nebola Baťová finančne motivovaná, choval by sa inak.
Na jar Blaha zverejnil priznanie zamestnancov ŠÚKL, že keby neboli provízie, tak by sa im za 1000€ tam neoplatilo pracovať.
Lipšic - nový hovorca Špeciálneho trestného súdu za 110 000€ ročne.
To je Slovensko...
Pán Harabin, zdieľam vyhrážky Kolíkovej, ak súd nerozhodne "správne" vo veci vraždy Kuciaka!
To už je NONSENS.
Strange Uncle:
Pri súčasnom volebnom zákone sa neudejú žiadne veľké zmeny, resp. prečistenie.
Systém je zlý.
Ešte sme nikdy neboli na tom na SK tak zle, ako teraz.
Trpím, chcem odísť. Moje rozhodnutie nikto z rodiny nezdieľa, čo má ešte viac zarmucuje.
Som znamenie Blíženci + PES.
Sloboda a korektnosť sú pre mňa základné životné potreby.
Na Slovensku sa dusím a chátram.
Myslím, že ľahšie je byť mŕtvym ako živým.
Neúspešná, veľmi dobrý príspevok
+++++++++++++++
MeinGeist: si skrátka pohotový a myslí ti to brilantne.
+++++++++
Najviac vulgárni sú práve trollovia ako ty.
Picham, atď atď atď
To je jediné pozitívum zákona o kyberšikane
Matovič sa túla po lúkach v okolí Myjavy.
Natrhal Pavle kyticu z kvetov chránenej rastliny zvončeka lesklého.
Pochválil sa tým na FB.
Haloooo, B-Udaj, kedy dostane tvoj šéf pokutu???
+++++++++++++++++++
Ferro, máš môj obdiv.
Ja keď vidím a počujem p-rezidentku, dvíha sa mi tlak aj žalúdok. Skutočne.
PS: už viem, prečo ochká, vzdychá a chrochtá.
Jeden poslucháč Infovojny má logické vysvetlenie:
Nevprace sa do šiat, je posťahovaná, vraj má kadencie! :)))))))))))))))))
Odporúčame