Podať na nich trestné oznámenie za sabotáž, vedomé obštrukcie, cielenú anti-propagandu .
A zosobniť škodu!
Podať na nich trestné oznámenie za sabotáž, vedomé obštrukcie, cielenú anti-propagandu .
A zosobniť škodu!
Buko++++++++++++++++
Len dodám, že tí ľudia, ktorí čítajú výhradne články mainstreamu sú bohužiaľ cielene osprostievaní a manipulovaní.
Hanba mainstreamu, žumpe!!!
Keby bola zavedená hmotná zodpovednosť politikov za SABOTOVANIE SPUTNIKA, bol by už vyočkovaný.
Keby ním očkovali rovnako, nielen v 5 centrách, aj to by pomohlo!
Je to JASNÉ, kto zmaril očkovanie.
Občania to neboli.
A mimochodom, v lete sa proti chrípkovým vírusom neočkuje!!!!
Rodičom, ktorí milujú vlastné deti, odporúča právnik napísať zákaz vykonávania akýchkoľvek zdravotníckych úkonov na ich deťoch BEZ VEDOMOSTI A SÚHLASU RODIČA.
Treba doložiť notársky overený podpis a odovzdať to v škole. DAJTE SI NA 1 EXEMPLÁR PODPÍSAŤ PREVZATIE DOKUMENTU riaditeľom školy!
Aby sa vám nestalo, že príde dieťa zo školy zaočkované.
So SPUTNIKOM ta pustia do Turecka a na Cyprus.
Určite aj do Srbska a Latinskej Ameriky, do Sám Marina, atď.
Ešte chvíľu a budú púšťať všetci.
Budú si zachraňovať cestovný ruch.
Repa, Hlucháňová, napíšte aspoň jeden užitočný skutok tejto vlády a p-rezidentky.
Ako sa má váš bieloruský nácek, informujte, či náhodou nemá zastavené vetry.
Hanbite sa za Vrbětice, za Prataseviča, Navaleného, Cichanovskú.
A uvedomte si, aký veľký štátnik je Putin!
Ak chcete o ňom písať, píšte ALE PRAVDU.
Celá vláda na čele s p-rezidentkou NESPRAVILA ANI JEDEN JEDINY SKUTOK, na základe ktorého by mohla byť vzatá na milosť.
Na Slovensku je TOTÁLNY ROZVRAT štátu!!!!
Kedy si to, vážení redaktori, všimnete a začnete o tom písať?
Zlyhali všetci ministri, predsedovia vlády a to FATÁLNE.
Neprajem si nič iné, len aby skončili vo väzbe.
Vážení redaktori Repa a Hlucháňová,
Médiá stvorili túto vládu.
Médiá bránia prešľapy tejto vlády.
Médiá sa postavili na stranu obskúrnych figúr ako Cichanovskaja, Navaľný, PRATASEVIČ.
Šíria nenávisť proti Rusku a Bielorusku.
Zúčastňujú sa na očkovacej propagande.
Začnite písať PRAVDU, inak ste na smiech resp. na zaplakanie!
Nepísal Kuciak aj o Danielitovi?????
Nie je Kováčik "Ficov človek"?
V akej funkcii bol vtedy Danielito?
Rozmýšľaj Landi!
Žeby ju Mikulec skartoval na pokyn Lipšica?
Je to vizitka nielen MsÚ Martina, ale aj Matičiarov a ministerky nekultúry.
Bohužiaľ.
Martin neskutočne upadá.
Žijem v Martine a ostáva mi len spomínať.
Stigma, my túto háveď, ktorú ste navolili PLATÍME.
Bohužiaľ následky znášanie všetci.
Neprekvapuje ma, že možno nevieš, ZE TUTI HÁVEĎ PLATÍME A MÁME NÁROK VYŽADOVAŤ
ÚROVEŇ, INTELIGENTNOSŤ, VÝSLEDKY PRÁCE V PROSPECH OBČANOV!
NIE? NEMÁTE NA TO? NEMÁTE.
TAK ODCHOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sú emocionálne spriaznení.
Matovič & Pročko.
Rada Európy by sa mala vážne zamyslieť nad tým, kam kráča Ukrajina.
Dnes ukrajinskí diverzanti v Luhansku surovo postrieľali 5 milicistov pohraničnej stráže.
Zdroj ria.ru
Prosím Vás, neexistuje možnosť proti tomu oficiálne protestovať? U nás, alebo v EÚ, neviete o nejakej petícii?
Čarnogurský starší je veľmi pasívny!
Mal by robiť viac pre Slovensko-ruské priateľstvo.
Škoda, že politici budú prísne strážení.
Naša rodina by Putinovi rada prejavila úctu kyticou kvetov.
Odporúčame