Budeme budovať mosty alebo múry?
Putin je veľký politik, takého prezidenta Rusku prajem a my môžme len ticho závidieť.
S Vašim opatrným príspevkom síce súhlasím, ale chýba mi Váš názor ohľadom obskúrnej marketingovej figúry Navaľného.
Do PUTINA sa kvôli Navaľnému naváža Rada Európy. Praktický poslúži vždy, keď sa niekomu zachce uvaľovať sankcie na Rusko.
Médiá sa zmienili, že sa na stretnutí PUTINA s Bidenom opäť vytiahne Navaľný.
Je to urážlivé a krajne nevhodné.
Nepáči sa mi, že toto robí p-rezidentka, že to robí Korčok, dokonca aj Vy osobne chodíte okolo tejto témy opatrne až príliš....
Nie sme prekvapení dvojakou politikou Smeru, stále v tom pokračujú.
A Vy, hoci ste zmenili politické tričko v tomto trende pokračujete.
Čo sa týka odborného názoru na zahraničnú politiku, vzťahy, postoje je najlepší Eduard Chmelár.
On by mal byť ministrom zahraničných vecí.
Preto ho médiá obchádzajú.