http://casopisargument.cz/?p=34978
Názor Eduarda Chmelára.
Ak je Chmelár pomätenec, čo je potom Gröhling?
Presne to Chmelár vystihol, keď povedal, že dnešní študenti by nezvládli ani maturitu, ktorú absolvovali študenti v prvých troch gymnáziách na Slovensku pred 150 rokmi!
http://casopisargument.cz/?p=34978
Úpadok morálky, vzdelanosti.
Cesta do záhuby, cesta do pekla.
Veď práve, mala sa starať o smetiská a presúvať ich z mesta do mesta. Žila si dobre, cicala mimovládku...
Načo sa hrabala táto osoba do volieb?
Marketingová bábka.
Trezedman, prosím ťa, prestaň.
Marioneta je odvar kisku, teraz vidia občania čo je dutá marioneta v pekných šatách vždy ladiacich s rúškom zač!
Toto by pomohlo Slovensku, žiaľ, máme tu na poste prezidentky us marionetu.
http://casopisargument.cz/?p=34978
Toto pomôže.
Žiaľ, marioneta nie je taliansky prezident.
Fico si to všimol tiež, príspevok má na stránke.
Všimla si toho aj Infovojna. Pýta sa, prečo Fico nekonal, prečo nepodnikol právne kroky voči zločincovi Dzurindovi už skôr?
Nikdy na tie strašné dní nezabudnem.
Oprava: pre mňa nikdy AKCEPTOVATEĽNÁ.
A) buď p-rezidentka sama dobre vie, o čo tu ide, alebo jej to už niekto vysvetlil.
B) p-rezidentka veľmi dobre vie, ako túto situáciu využiť, lebo dostáva domáce úlohy.
Bohužiaľ, nie každý pozná hodnotenie
p-rezidentky od bratov Čechov:
je to bezduchá, prázdna marioneta oblečená do pekných šiat vždy ladiacich s rúškom.
Pre mňa nikdy neakceptovateľná, štát cicajúca po.vaľačka v mimovládke, kolaborantka s us ambasádou.
P-rezidentka len ZNEUŽÍVA situáciu!
Jedná podľa pokynov číha, kedy príde jej čas.
PS: prirovnanie: číslo nula. Predstavuje nulu, teda NIČ.
ALE nula ku jednotke dáva 10!
Je teda nula užitočná?
Komu ako.
(P-rezidentka nie je na nič pre nás, pre národ je nula. Ale... pre tých, ktorým slúži, toto NIČ má inú hodnotu. A ešte ju sami platíme).
Čo je to petestrojka dedko? Opýtal sa malý chlapec. Dedko vzal vzduchovku a vyšiel na dvor. Vystrelil zopár rán smerom k stromu, na ktorom sedel kŕdeľ vrabcov. Vrabce sa rozleteli. Po chvíli sa vrátili a sadli na konáre. Chlapec sa spýtal. Dedko, toto má byť petestrojka? Veď sa vrabce vrátili! Dedko odpovedal. Áno synak, len každý vrabec si sadol na iný konár.
Vysoko aktuálny názor aj na našu situáciu.
( Zdroj Infovojna)
Oprava: vyšpajchľovaní?
Odporúčame