++++++++Ľubo Z
Plus zhabanie majetku!
Kajo Makoó bol za to odkupený plus dostal 9 miliónovú trafiku.
O majetok neprišiel.
Lieta súkromným lietadlom do Dubaja.
Jana Teleki na stránke Eurorespektu rozoberá sudcovskú mafiu.
Venuje sa rôznym prípadom.
Je to jeden HNUS.
Verím, že ak to dá na medzinárodný súd vyhrá.
Na odškodnenie sa poskladáme všetci.
Sudcovia talár nevyzlečú, budú ďalej slúžiť tejto mafii.
(Nie som jeho fanúšik).
Neverím nikomu.
Jedine analýze súčasného stavu od Harabina.
Odporúčam podcast na Slobodnom vysielači.
Kritikou nešetrí ani vpravo, ani vľavo.
Sú veci, ktoré oprávnene vytkol Žilinkovi.
Snáď sa splní jeho dávna predpoveď na adresu Lipšica: "Pôjdeš do basy, ty haj.zel!"
Odporný motivačný masírovací článok.
Bez štipky úrovne.
Pravda upadá každým dňom.
Otvorený list GP Žilinkovi:
Včerajší deň a vyhlásenie gangu by mal byť v kalendári ako Deň pochovania spravodlivosti.
++++++++++++++++++
Veľmi jasne napísané.
Oliver, výborne +++++++++++
Je tu však ALE....
Garnitúra účelovo pomení zákony, odníme právomoci, .....
Obávam sa, že nič z toho NEBUDE.
Hurá, hurá, hurá!
Ideme splniť mokré sny Danielita, Kisku a tzv. slušnoľudí aj keby voda horela!
Radšej sa neoháňajte zákonmi.
Raz tento súd Kočner so Zsuzsovou vyhrá v zahraničí.
A my, občania, tento cirkus zaplatíme, na mastné odškodné sa pekne poskladáme.
Kým nebudú sudcovia hmotne zodpovední za tie Harakiri, Slovensko nepotrebuje paragrafy, ani súdy plné sudcov, ktorí plnia politické zadania.
Na stránke Eurorespektu má každý, kto sa o kauzu zaujíma, podrobné informácie.
DURISLAV, žijeme v 21. storočí.
Ty okrem očkovania a testovania NEPOZNÁŠ LIEČBU?
TÁ JE ÚČINNEJŠIA A BEZOEČNEJŠIA AKO MRNA ROZTOKY!
Súhlasím s Harabinom, ktorý vyhlásil, že tu ide o cielené vyvražďovanie ľudí na zemi, o genocídu a apartheid.
Mimochodom Harabin MUSÍ BYŤ V BUDÚCEJ VLÁDE, verím, že jedine on sa postará o vyčistenie tohto chlieva.
A novinári, verne slúžia režimu a nespytajú sa ho na to?
Sú platení za strašenie ľudí?
Hanbite sa!
Tiež by ma zaujímalo, prečo sa nespýtate Lengvarského, čím a ako sa bude testovať od januára?
Od januára sa nebudú môcť používať PCR testy.
Tak rozhodla WHO.
VRÁTI Čakan tú obrovskú dotáciu na výrobu zázračných PCR testov, ktoré vraj budú rozlišovať chrípku od koronavírusu?
Jednak nevyrobil žiadny taký test.
Naopak, peniaze previedol do "matky" jeho firmy v USA, do daňového raja!
Jeho slovenská pobočka dlhuje na daniach štátu 20 000€!
Daňový podvodník s pochybnou minulosťou.
Nositeľ vyznamenania Rád Ľudovíta Štúra 2. triedy. Ktorého vyznamenala Čaputová!
"Jdu blejt,velebnosti!
Žeby Lengvarský plnil povinné kvóty?
Čo mi vieme, aké pokyny mu dáva svätý Pfizer?
Ak raz povie svätý Pfizer, že bude X ľudí denne nakazených a X ľudí mŕtvych , gen.gen. povie VYKONÁM, JA WOHL MEIN FÜHRER!
ANONYMNÁ TASR:
HANBITE SA ZA TOHO MOLOCHA, KTORÉHO STE STVORILI.
OPAKUJEM SA:
POČALI, VYNOSILI A PORODILI STE TUTO VLÁDU.
JE TO VAŠE DIEŤA.
STE SPOLUZODPOVEDNÍ ZA TENTO STAV V ŠTÁTE.
SPAMÄTAJTE SA UŽ KONEČNE!!!!
VLÁDA KRADNE, KLAME, NEROBÍ SVOJU PRÁCU, ROZDÁVA TRAFIKY A KORUMPUJE AJ VÁS!!!!
TAK NEŠPIŇTE GP.
DÔVERUJE JEJ PREVAŽNÁ ČASŤ OBČANOV.
PO TOM VŠETKOM PORUŠOVANÍ PRÁV, ZNEUCŤOVANÍ ÚSTAVY, ROZVRATE ŠTÁTU A VEREJNYCH FINANCIÍ, SA TROCHU (MOHOL BY AJ VIAC) ZVIDITEĽNILA GP. PRE NÁS JE TO NÁDEJ, SVIEŽI VÁNOK V TOMTO ZASMRADENOM SLOVENSKU.
NEMÁTE ŠTIPKU MORÁLKY, HANBY A PROFESIONÁLNEJ CTI.
SKUTOČNE STE LEN ÚBOHÍ PRESSTITÚTI.
Odporúčame