Kolo uchmotol.ficov mg management?,......Fico ako vždy nevedel....ale rozpustil ich
Kolo uchmotol.ficov mg management?,......Fico ako vždy nevedel....ale rozpustil ich
...na každú svinu sa voda vari....už sa teším aký barytón zaspieva Trnka....hahaha......
...peniaze.....výjazdy do Rakúska....ženy....pekne bývanie..........SMER pre vyvolených........chytraci čo umne si prepočítali vzorec debilita oviec
Absolútne neviem čo s tým má Izrael.....ďalej....99%volicov nevidí populizmus......znarodnime......ako?.....zvýšime .....ako.....odstrelime medvede....ako?.......čo vlastne ten Kotleba doteraz splnil?.....
To hori pravý motor chlapce..... Ako na Tom tvojom ukrajinskom lietadle zostrelenom iranom......
Kotleba a rodina je rodinný podnik.....prečo nie keď to vynáša?......hlupáci sú jeho voliči....hahaha
Trnka je a bol štamgast......poslušný koník.....basa je pre inych
Cervenohneda cvarga....plný jedu sa pozerajú ako ich kumpáni sú na súde....maličký....veľmi maličký hahaha
....kde sú teraz ty ebnuty trollovia čo včera tvrdili ako ináč....opak
Dochádzajú peniaze a trpezlivosť....čas si nevyberie...to akože koho majú podporiť vo voľbách?
Trolo Pedro.....35000prispevkov....má uvarené vajcia na tvrdo od laptopu...hahaha
Troll?..ty máš cca35000prispevkov ja má cca 600....ty musíš mať vajcia uvarené na tvrdo z tvojho sedenia za pc
Cyperská schránková to zvladne.......len čo s tými zlatokopkamy?
Odporúčame