..v pohode...mh management v sad zvolen nedostane ani cent navyse..no a čo?
..v pohode...mh management v sad zvolen nedostane ani cent navyse..no a čo?
Je to vyriešené....mh management nedostane ani cent...hahaha
...aj na ukrajinskom lietadle horel motor kým sa iranci nepriznali
Neplatiť....to je to čo skutocne naserie smeracky mh management....hahaha
Pelle..chrapun....poskok toho čo ho to ešte bavi a má tlak 120/80
Cyperské schránkové.....kde je Počiatek misell?.... Na politickom dochodku v cannes
Čo ma teraz lunter robiť?..podľa trollov....prísť s pištoľou do sad Zvolen ?........ficiliana bazmekistan
1000x vám zopakujem...vyhoďte si politiku z hlavy.....pelle je k..t...mh management nesmie dostať nič viac...
Žiadne milióny nemal poslať ty k..t...žiadne milióny sad Zvolen mh management každý mesiac nedostanú¡¡!!!!!!....to mal povedat
......kto vyhrá budúce voľby župana v BBSK?.....zas budeš len veľmi prekvapeny
Dnešné vyhlásenie pelleho v tv bola absolútne posledná bodka u mňa...to je harakter.....hanba....na druhej strane plne chápem....peniaze nesmrdia...bližšia košeľa ako kabát....120/80 Fico...že ho to ešte bavi
Mh managemt....tu je pes zakopaný......vodiči nedostanú viac....cestovné nepojde hore.....mh management dostane milión viac každý mesiac,,............vyhoďte si z hláv politiku
Moja účasť na tejto diskusii je z dôvodu dať diskutérov do pozornosti skutočnosť mh management ficov štátny podnik drancuje Slovensko.....mh mg chce peniaze od bbsk cez sad Zvolen.....vodiči dostanú nič....vyhoďte si z hláv politiku....
Odporúčame