Ten Danko je ale mamlas.....hahaha
Zaujímavejšie je koľko má toho alasamec keď tento radový poberateľ koncových výhod nie je na tom až tak zle
.....ty si zasa skry ten tvoj vytetovaný hakovy kriz
Zandar v cannes je veľmi poučný.....je to príbehov konečného užívateľa finančných výhod z cyperských schránkových...
Došlo vám uz ozrate prasce že každá akcia vyvolá reakciu?
Predpokladám že niekto rozflaka papuľu tomu ozratemu prasatu kapitánovi plagiatorovi
Ak dostanú po skončení školy také isté podmienky ako v zahraničí...nikam neodidu
Cervenohnedyi náckovia praskajú ako besni....hahaha
...mladý utekajú študovať do zahraničia a potom tam logicky ostávajú pracovať....smutné a alarmujuce
Putin má určite kredit....prečo nie?....vybav lacnejšiu ropu
Fico to posral na celej čiare......ale verím že zdravotné sa dá do poriadku
Step by step.....dobré veci smer určite urobil......zároven smer sú svine.....
...dúfam že vládu bude skladať OLANO.....
..rad si vypočujem jeho barytón....berte ho z tej krcmy
Odporúčame