.....asi veľmi pekny
Mne sa páči prezidentská diktatúra pani prezidentky
Aké kabáty má na prezlečenie Kotleba?...... Kde bude utekať?.....
Ľudia dobrej vôle už majú prezidentskú republiku
Ficiliana pozná veľa dokonalých zárobkov.....a ja pre voľbami....načo pôjdem voliť....veď každý chce dobre
Koľko Fico?....môj odhad je ......veľa......belze
Super..takého diktátora ako Caputova potrebujeme
......prečo by mal človek dobrej vôle pani prezidentka ..... prezentovat chory vymysel megakretena alciada......?
Si troll alebo trollka?......buď rada rád že môžete na Slovensku napíšte svoj názor.....vďaka ľuďom ako pani prezidentka
18372 príspevkov.....pekne troll
Aj mňa to prekvapilo.....ale vidiac aký to kreten Trnka je.....celkom chápem prokuraturu
Odporúčame