Ja posledné roky chodím vždy do Chorvátska.....urcite Chorvátsko nevyjde nás drahšie ako dovolenka na Slovensku.....a samozrejme tam chodíme za čistým slaným morom nie kvôli Chorvátsko
Ja posledné roky chodím vždy do Chorvátska.....urcite Chorvátsko nevyjde nás drahšie ako dovolenka na Slovensku.....a samozrejme tam chodíme za čistým slaným morom nie kvôli Chorvátsko
Hehehe....sotva mojko.....mať na tvoje starosti...hahaha
...každého je to osobná vec aky životný štýl vedie....kedy chce ísť nakupovať, co nakupuje...podobne ďalej či si zapáli či sa opije.....atd......osobne každý si ponesie za to svoje nasledky
Kicura kožuch kvietik v base.....hahaha
....treba sa pýtať od kocnera kicuru Kožucha kvietika basternaka bzana......atď.....počiatka Kaliňák....atd
Dnes okrem kicuru v base pribudli kožuch a kvietik......kuva to bola drancovacka.........len tak ďalej...ak bude trebadalsiu basu postavíme v akcii Z
Všetci chcete bojovať proti korupcii...a keď premiér zavrie prvého vydriducha.....poniektorí kvicite ako keby vajcia vám pricvikli....či si to premiér preboha dovolil...zavrieť zlodeja verejných penazi
.....zlodeji do basy na večné časy a nikdy inak!!!!!
Hehehe.....ty česi majú kuraz.....ty ruksakov nemusi
Pekný skalp Igor.....len tak ďalej...zlodeji patria do basy
.....first moment sa tento rok určite nevyplatil
Súhlas....zatiaľ veľká spokojnosť s pani prezidentkov
Odvážnym sice stastie praje ale proti korone odvaha by mala ísť bokom....radšej používať rozum......ešte veľa ľudí na svete zomrie vďaka korone
Ficiak s pellemu už poslali svoje platy na účet pre boj s koronavirusom?.....či nebodaj si myslia že si nejaké peniaze zaslúžia?...za čo?
..btw....francúzsky vedec Luca Motagnier nositeľ nobelovej ceny vyhlásil že koronavirus bol vyrobený vo wuchane ako neúspešný pokus na výrobu vakcíny proti hiv...že má dôkazy.....ešte to bude zaujímavé a možno aj horúce
Odporúčame