Prečo nezverejnil túto zmluvu Kotleba?
Prečo nezverejnil túto zmluvu Kotleba?
Povinný predaj NFS štátu, skytoll, osvedčený lemikon Penazovod je späť....ešte že Penazovod sad zvole-bbsk sa zatvoril...
.....ficilianske Penazovody ,.....koľko odriekli na Cyprus?....
Nemusím byt Matovič ani Kiska..ale aj ja by som veľmi rád prijal diskusiu s lotrami ficom a pellem.......veeeeela otázok je zametena pod koberec a určite bude ich odpoveď..oni nič nevedia
Príroda je silná....no čo mal ten Danko robiť keď prišla Diviacia ruja ?
....no keď na chlapa príde ruja.....kapitán nekapitan......ruja je ruja
Nejako preč voľbami začínajú smeracke penazovody makať na plné obratky....
Kontroluje resp. Audituje vôbec niekto SADky z vedení samosprávnych krajov naprieč slovenskom.?.....to by ma veľmi zaujímalo a výsledky tých auditov......mne to pripadá ze cez stabilné mesačne miliónové príspevky ako mimoriadne lukratívny podnik pre vyvolených chytrakov.
....hahaha.....ďalší pripravený peňazood......v BBSK cez sad Zvolen to nevyšlo......ako to dopadne v tomto prípade?
Výborné pani Lunterovci....všetci ľudia dobrej vôle žijúci v BBSK , vám dakuju
Hahaha.....skutočne som ani nečakal že sa niekto nájde a priskrti súdruhom zo smeru takt dobre vymyslený peňazood.....tata kauza už tak narástla že .....sa máme na čo tešiť ...hahaha......držím palce všetkým statočným ľuďom vo svojich funkciach
Sad Zvolen mh manažment vydiera od bbsk 1 milión eur mesačne viac.......dostanú h...o
Za všetko môže smer zder mh management....tot vsjo
Keby županom BBSK bol člen smer zderu.....žiadny problém.....potichučky by odklepol aj 2mil mesačne navyše.......chvalabohu že je županom pán Lunter
....alfasol poznáš?......ty tvoji župan banda v BBSK určite pozná.....t je soľ na cesty pre vysvetlenie
Odporúčame