škoda že Fico zbagatelizoval ochotu opozície podieľať sa konštruktívne na riešeniach konsolidácie...k čomu ju sám vyzýva. Otázka je, či vôbec nejaké naozaj majú? Takto nevieme o čom bola reč, nejaké takéto návrhy opozície neboli verejne prezentované (výhradne kritika). Nepoznáme jediný konštruktívny návrh zo SaS, KDH a ani z PS (ak je to Ódorov zoznam šetrenia , tak vlstne nemajú Ficovi čo vyčítať ! ). Návrh na zmrazenie platov poslancov a vlády Fico bagatelizuje ako finančne marginálny , no Šimečka má pravdu v tom , že tu ide o dôležité morálne a politické gesto - voči občanom a firmám , korí budú musieť miliardovú konsolidáciu v konečnom dôsledku zaplatiť.


