Tvrdošijný Sulík sa často mýlil, ale teraz môže slúžiť ako príklad
Tak bolo to mimo...že bývalý predseda ,parlamentu, minister, predseda strany skončil v parlamente ako nejaký radový poslanec, navyše úplne pasívny... . Bolo to dlhšie neudržateľné, z čudných už nápad, poúnkať stranu kdekomu: Korčokovi, potom Viskupičovi...len nie Grolingovi, pochopiteľne ), odchádzal , no pritom sa nechal nominovať do Europarlamentu..?!. On bol vždy nesystémový prvok v politike, selfmademan ako Matovič ( majú toho dosť spoločného). Bohužiaľ, alebo vďkabohu so SaS(ky)odchádza už aj tak chudobný koaličný potenciál PS.
i).