Lekárom sa zase máli. Vyhrážajú sa výpoveďami a opäť obviňujú kdekoho, len nie seba
Nech dajú výpovede..a nezobrať ich späť. Len s nižším platom. Sťažujú sa, že začínajúci lekári majú iba 4 000 eur. Na Slovensku, kde je priemerný plat 1500 ? Nech si to skúsia v Nemecku, v Rakúsku, v Česku ...zaplatia si nájom a náklady a nikto sa ich nebude pýtať, či sa im chce ísť na nočnú, na pohotovosť, alebo nie. Kam sme sa to dostali? Potrebujete potvrdenie od očnej na vodičák, 25 eur bez potvrdenky, neurologická ambulancia - automaticky 10 eur, ani Vás bez toho neobjedná....a 5000 plat im je málo. Vyhrážajú sa kolapsom, vdierajú štát a s ním pacientov kvôli 60 eur mesačne ? Zamestnancom platy stoja lekárom je nárast 7 % málo ? ! Hanba Vás zjedla! A nech zaplatia drahú školu , ubytovanie a iné výhody, na ktoré sme sa im všetci na " bezplatné " štúdium poskladali , keď chcú odísť preč !