V hľadáčiku Smeru a spol. Šimečka na odstrel
Že tu je mainstream jednosmerný a neobjektívny vieme dávno. Ale kauza Šimečka je aj tak fascinujúca v tom, ako urputne mlčí. Nezverejní zistenia ministerského auditu, kde si môže každý objektívne a sám urobiť z faktov záver, ako to v tých progresívne priateľských " hodnotiach" komisiách funguje ,kde majú nanominovaných" svojich" ľudí ,ktorým sa včas povie komu sa dotácie dostanú ( a každý rok!) a ostatným nikdy. Nech to Šimečka a spriatelené média a novinárikovia, v snahe odpútať pozornosť, prekrývajú čím chcú, JE to zneužitie fondov v prospech jednej záujmovej skupiny, na úkor ostatných uchádzačov ! Aj keby si Šimečka z toho nekúpil ani šálku kávy, čo pochybujeme, keďže žije v jednej domácnosti s partnerkou, ktorá z podobných dotácii tiež žije...(kultúru máme radi a oceňujeme jej imaginárnu,nepostihnuteľnú silu - zážitku, ale to čo je na you tube z predstavenia sl.Ferienčíkovej: Bakhea...je ťažko vôbec komentovať !) je to neprijateľne, nemorálne.