...tuším sa tam dobre predávali Drličkové tričká..tváril sa priam budovateľsky..K pani Kusej sa neradno vyjadrovať, ale ak bude takto pokračovať, možno jej v galérii neponúknu ani miesto kurátorky. V súkromnej firme by si ju majiteľ určite nenechal...zrozvracať ju zvnútra. A veľká škoda, že účastníkov nemanažoval s mikrofónom dvojnásobný volebný skrachovanec Naď. Aby bola progresivistická revolúcia v pohári vody dokonalá.


