Seniori sú ľudia, nie opotrebované súčiastky
Dôchodok nie je nejaká dividenda, bonus od štátu. Veď dôchodci si na dôchodok celý aktívny pracovný život prispievali , paltili odvody. A vlády týmito peniazmi plátali diery v rozpočte a miňali ich... Súšasní dôchodci, niekoľko generácii toto Slovensko vybudovali. Veď tu okrem niekoľkýc huhorských priemyselných podnikov, ktoré sa rozobrali a odviezli do Čiech...po vojne nič poriadne nebolo, chýbali školy ,úrady, celká kulútrna infraštrujtúra, priemysel...postaiali sa jasle , byty,nemocnice školy, divadlá a kiná, na každej väčšej dedine obchod aj kultúrny dom...Budovalisa železnice, cesty , mosty ( aký problém je dnes niektoré z nich po tom čo slúžia desiatky rokov , - opraviť), oni majú právo na dôstojný život na slušné apokojné dožitie. Ale niektorým len zavadzajú a odjedajú " maldým" z ich koláča...Ageizmus sa tuším hovor tomu, čo tu predvádzajú liberálni politici , ktorí rozdeľujú ľudí na užitočných a neužitočných .