Ak sú traja koaliční partneri proti zatvoreným obchodom v nedeľu , hádam nie je čo ďalej riešiť ?! V demokratickej koalícii... Neviem kde robil Focus svoj prieskum ,čísla sä také nadhodnotené, akoby si ho objednali na mieru. Ešte aj do RTVS si zavolali do diskusie o nedeľnom predaji - kňaza ! Ľudia si v nedeľu v kľude nakúpia, na čo nemajú cez týždeň čas. Keď je zlé počasie - stretnú sa so známymi v nákupných mestách, Heger vyzýva Slovákov aby nakupovali a pomohli oživiť ekonomiku a pritom nedeľu zavreli. Ekonomickú logiku to určite nemá. jeden hovorí čihi, druhý hota...A to od začiatku. Začína to byť únavné.


