Konkurencieschopnosť v súčasnom svete sa generuje roky ( SR je určite handikepovaná aj historickým vývojom,) Sme úprimne zvedaví v čom a kedy to Sulík zmení ?! Lebo zatia len pláta problém svojej aktuálnej úlohy - reštartu ekonomiky. Keď človek počúva o jeho , po 3 mesiacoch na poste ministra hospodárstva - " opatreniach" (- zrušíme nálepky zákaz fajčiť, a vývesky s rekalmačným poriadkom , zrušíme kontroly...").je to iba lacné populistické " kolečko", ktoré štát síce teraz " nič nestojí", no reálne môže znížiť kvalitu služieb pre nás -zákazníkov, možno kvalitu výberu daní atď. O nejakom zásadnom a jasnom , ekonomiku aktivizujúcom manuály - nepočuť. A , v opozícii tak premúdrelý, Heger - detto.


