...mohla to byť štandardná a kultivovaná výmena na čele strany. Možno mohol Pellegrini s takýmito vyhláseniami počkať do toho ich snemu, riešiť to za zavretými dverami. Sú v opozícii - času dosť. Toto verejné odkazovanie si a stupňujúca sa agresivita sa nezdáajú byť najšťastnejším. Vyzerá to na tvrdý boj "na život a na smrť ", Pellegrini je pri sile a v najlepšom veku, okúsil moc a išlo mu to, no zranený starý lev to nevzdá a posledné čo mu zostalo ...z pazúrov nepustí, ani keby mal tú stranu stiahnuť do politického hrobu so sebou. Napokon, ten proces už začal. Pellegrini by sa nemal nechať vyprovokovať a podobné výpady by si mal nechať do ich kuloárov. Je to Ficov štýl , ktorý avizuje zmeniť, a nepôsobí to dobre.


