Súdruh Fajč sa možno ani nepomýlil. Za minulej éry urobil jeho zať raketovú kariéru v diplomatických službách a aby bez problémov pokračoval , svokor pre istotu zichruje aj "novú" éru...keď už Korčok obrátil kabát a za svojim smeráckym politickým pôvodom urobil, na diplomata veľmi neomalene- hrubú bodku. R. Fica sa skôr treba opýtať, dokedy so sebou bude do parlamentu ťahať príslušníkov najstaršej komunistickej garnitúry, ktorých jedinou kvalifikáciou je zatuchnutý titul z marxisticko-leninskej " vysokej školy " politickej ÚV KSČ ( resp.UV KSS) , ktorým sa , okrem iných , honosil aj s. Biľak a učil na nej s. Migaš ?


