To bola len otázka času. Po voľbách ho ešte "preceda" uzemnil, ale prečo by to mal Pellegrini akceptovať ? Robil mu krízového manažéra, plátal diery, vždy po ruke a ochotný ísť na bojisko, ťahajúc za sebou káru s ficovými kostlivcami a kamarátmi typu Kičura. Že k tomu preceda nevystúpi, nechá to za seba žehliť inými? Celé to začalo jeho krízou stredného veku a zblbnutím z moci, kedy si myslel, že je nezničiteľný... Pellegrini dozrel, má politický potenciál, ktorý sa v tej strane do ďalších volieb rozpustí. On musí niečo urobiť !


