Evolúciu nezastavíte. R.Fico urobil čo vedel a mohol, jeho odmena na piedestály sl.politiky a politická bilancia nie je vôbec zlá. Len urobil aj chyby, kto ich nerobí? , len vo vrcholovej politike sa neodpúšťajú, niekdy stačí na krach jediná veta ( že , pani Merkelová?).Dnes je po zenite, sám to predsa dobre vie.Len emócie a ego mu bránia v racionálnom zhodnotení situácie. Svojej , aj strany , ktorú " si nedá nikým vziať". Smer možno čaká na krach tejto koalície , ktorý ich opäť vynesie do výšin. Žiaľ, situácia sa zrejme nezopakuje. Sú síce rovnakí, ako všetci pred nimi, keď sa dostali k moci, ale omnoho opatrnejší. A SMER má dnes totálne po...šramtotenú značku.


