leško už dnes vyhlásil, že jej LGBT názory nemôžu ovplyvniť jej rozhodnutia v úrade, lebo prezidentn má len veľmi obmedzené kompetencie.
Takže AKO bude pani Čaputová " bojovať proti zlu ?" A za " spravodlivosť" a za zmenu : za práva migrantov usadiť sa tu, za LGBT manželstvá a adopcie..., keď už dnes JEJ veľký obhajca , komentátor Leško otvorene deklaruje, že tu žiadne skutočné kompetencie zmeniť niečo prezident proste NEMÁ !
Jej kampaň je vedomé zavádzanie ( pani je právnička) , jednoduché ( v skutočnosti bezopsažné) heslá a mantra ( nevykonateľnej ) " zmeny" .Plus státisíce eur a masová, vnucújúca sa kampaň podľa starého osvedčeného manuálu : že tisíckrát opakovaná lož - sa stáva pravdou.


