Ľudia za ňou dávnejšie pochopili, že TU efektívnejšie presadia svoj, keď skopírujú "nacionalistický "slovník a podchytia regióny( vo fungovaní štátu je vždy čo kritizovať). Preto skloňujú Slovensko častejšie ako v centrále SNS. Keď počúvate pozornejšie, dozviete sa, že svetlá budúcnosť tejto krajiny je v protežovaní gayov pred zastaralou rodinou, že emanipácia žien vyústi do úlohy nosníc umelo oplodnených vajíčok,k prevýchove deti k výberu pohlavia bez ohľadu na to aké majú,že národná príslušnosť je odsúdeniahodný prežitok tu diskriminujúci afrických migrantov a národ je len pocit ? Toto má byť to progresívne Slovensko? (Vítajúce základne a logist. centrá, ktoré už majú v hľadáčiku, ako zdôraznil Putin.Lebo aj o to tu ide až v prvom rade ?) Budúcnosť je jednoduchšia.V rodine s minimálne 3 deťmi , v súdržnosťi, ktorá dá pocit podpory, ukotvenosti, identity a seba - vedomia, vo vlastnej krajine kam sa môžete vždy vrátiť, v ktorej nikdy nebudete gastarbeitri, cudzinci a imigranti,


